Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Motorola Mot G3 "gubi" słowa w trakcie rozmowy

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 1

Motorola Mot G3 "gubi" słowa w trakcie rozmowy

Mam ładną, zadbaną motorolkę ale praktycznie od początku mam problem, żeby używać jej jako telefonu. W trakcie rozmów, moi rozmówcy mówią, że mnie nie rozumieją, opisują to jako "połyka słowa" lub "ścisza i zgłaśnia twój głos" lub "szarpie". Dotyczy to większości rozmówców. Rozmowy odbywają się w różnych miejscach. W ramach testu zmieniłem telefon na inny, (Xperia L, Galaxy Trend, Lumia 925 ) i wyżej opisany problem nie występuje. Mogę z tymi telefonami chodzić, obracać się, podskakiwać i nic nie rwie rozmowy. Włączanie i wyłaczanie transmisji danych, wyłączenie trybu 4G, przywrócenie ustawień fabrycznych nic nie daje. Telefon ma zainstalowane wszystkie aktualizacje.  Spotkał sie ktoś z czymś takim, czy telefon do reklamacji?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 1

Motorola Mot G3 "gubi" słowa w trakcie rozmowy

Reklamacja oczywiście nic nie dała. W polskiej wersji telefonu nie ma opcji wyłaczenia redukcji szumów. Problem można rozwiązać zatykając górny mikrofon kawałkiem np. gumki, plastiku lub zaklejając taśmą. Na razie jest ok.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Motorola Mot G3 "gubi" słowa w trakcie rozmowy

Pewnie bez reklamacji się nie obędzie. Wymienią soft, jak znam serwisy (na łatwizne) i jak to nie pomoże, to będą dalej sprawdzać.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Motorola Mot G3 "gubi" słowa w trakcie rozmowy


6amseba napisał(-a):

Mam ładną, zadbaną motorolkę ale praktycznie od początku mam problem, żeby używać jej jako telefonu. W trakcie rozmów, moi rozmówcy mówią, że mnie nie rozumieją, opisują to jako "połyka słowa" lub "ścisza i zgłaśnia twój głos" lub "szarpie". Dotyczy to większości rozmówców. Rozmowy odbywają się w różnych miejscach. W ramach testu zmieniłem telefon na inny, (Xperia L, Galaxy Trend, Lumia 925 ) i wyżej opisany problem nie występuje. Mogę z tymi telefonami chodzić, obracać się, podskakiwać i nic nie rwie rozmowy. Włączanie i wyłaczanie transmisji danych, wyłączenie trybu 4G, przywrócenie ustawień fabrycznych nic nie daje. Telefon ma zainstalowane wszystkie aktualizacje.  Spotkał sie ktoś z czymś takim, czy telefon do reklamacji?


Miałem tak samo w Sony Z1C. Przyczyną okazała się być włączona redukcja szumów mikrofonu w ustawieniach połączeń w telefonie. Po jej wyłączeniu jest ok. Może u siebie masz włączoną podobną opcję ?

Anonim

Nie dotyczy

Motorola Mot G3 "gubi" słowa w trakcie rozmowy

Owszem tak jak pisze kolega powyżej przyczyną może być włączona redukcja szumów - jeśli masz możliwość włóż też inną kartę sim i cobacz czy ten problem nadal będzie występował - jeśli tak to będzie to wina telefonu, jeśli nie to być może wina słabego zasięgu, albo wina karty sim.


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10852
  • 150

Motorola Mot G3 "gubi" słowa w trakcie rozmowy

@6amseba
jeżeli któraś z powyższych odpowiedzi była dla Ciebie przydatna - śmiało oznacz ją przez │→ Zaakceptuj jako rozwiązanieEmotikon: Szczęśliwy. Dzięki temu inni (z podobnym problem) będą mogli łatwiej na nią trafić Bardzo szczęśliwy kot.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 1

Motorola Mot G3 "gubi" słowa w trakcie rozmowy

Reklamacja oczywiście nic nie dała. W polskiej wersji telefonu nie ma opcji wyłaczenia redukcji szumów. Problem można rozwiązać zatykając górny mikrofon kawałkiem np. gumki, plastiku lub zaklejając taśmą. Na razie jest ok.