Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

LG G6 oreo - kiedy?

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

LG G6 oreo - kiedy?

► Temat został przeniesiony z kategorii Sieć i dostępność usług (etykieta: inne dot. sieci) - Moderator Wiktor ◄

 

Hej,
Szybki pytanie drogie Orange.

Dzisiaj pojawiła się w końcu aktualizacja do oreo dla G6.
Chciałbym się zapytać, kiedy wypuścicie swój soft? 

Niby telefon z wolnego rynku i mogę aktualizować, ale raczej nie chciałbym zrezygnować z WiFi Calling i voLTE.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

LG G6 oreo - kiedy?

@montek92Co do Oreo to dopiero się pojawiło dla telefonów z wolnego rynku ale możesz sprawdzić przez aplikacje o nazwie LG Bridge  jeszcze lg g6 android 8 oreo

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

LG G6 oreo - kiedy?

Kiedy otrzymam aktualizację - pod tym odnośnikiem znajdziesz więcej informacji.

Anonim

Nie dotyczy

LG G6 oreo - kiedy?

@montek92Co do Oreo to dopiero się pojawiło dla telefonów z wolnego rynku ale możesz sprawdzić przez aplikacje o nazwie LG Bridge  jeszcze lg g6 android 8 oreo

 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

LG G6 oreo - kiedy?

Zaktualizowałem przez LG Bridge i... wywaliło mi Wifi Calling i VoLTE. Szkoda.

Mam nadzieję, że Orange nie każe długo czekać na brand soft 🙂

Anonim

Nie dotyczy

LG G6 oreo - kiedy?

@montek92a czy nie pobrała ci się taka wersja tutaj ? 


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10883
  • 150

LG G6 oreo - kiedy?

@montek92

jeżeli któraś z odpowiedzi była pomocna, przydatna, to - śmiało! - zachęcam do jej oznaczenia :). Szczegóły poniżej:

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.

 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 541
  • 648
  • 24

LG G6 oreo - kiedy?

Ale przecież Oreo dla LG G6 wyszło jednocześnie dla telefonów z wolnego rynku jak i dla Orange. Musisz wgrać soft poprzez LG UP. Tutaj instrukcja: https://forum.android.com.pl/topic/318380-instalacja-oryginalnego-oprogramowania-za-pomoc%C4%85-lg-u...
A soft do pobrania stąd: https://forum.android.com.pl/topic/314115-pro%C5%9Bby-o-reupload-upload-romy-modyfikacje-itp/?page=3... 😉