Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kontakty dodawane przez apki Orange?

Anonim

Nie dotyczy

Kontakty dodawane przez apki Orange?

Temat przeniesiony z Orange Flex do odpowiedniej kategorii + dodano etykiety + doprecyzowanie tytułu - moderator Bartłomiej

 

Przez przypadek odkryłem dzisiaj (nie wiem, jak to nazwać) upór operatorski? W zainstalowanym Flexie na SG A50 Dual SIM, chciałem przypisać szybkie wybieranie numerów, wklepując literę F. Moim oczom ukazał się "zapomniany" Emotikon: Mrugający numer diagnostyki, który zgłaszałem kilkakrotnie do usunięcia. Jak to jest, że nie ma nad tym kontroli? Można ten temat "pchnąć" do właściwych osób? Czas jakby stanął w miejscu.

Soft Orange.PNG 

8 ODPOW. 8

Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8387
  • 53

Kontakty dodawane przez apki Orange?

@Anonim  Czy czasem nie masz zapisanego go jako kontakt w telefonie? I jaką role odgrywa tu Flex?

Anonim

Nie dotyczy

Kontakty dodawane przez apki Orange?


@Bartłomiejnapisał(-a)

@Anonim  Czy czasem nie masz zapisanego go jako kontakt w telefonie? I jaką role odgrywa tu Flex?


@Bartłomiej , jest to grupa wyselekcjonowanych numerów (m.in. *501-poczta głosowa), które widzę od początku zabawy z Flexem na tym smartfonie. Używam go wyłącznie do tego celu, bo taki był mój zamiar od momentu pobrania karty SIM. Chyba że jest tka opcja, że konto Samsung z innego smartfona przerzucił te numery? Nie chce mi się w to wierzyć. Simek nie przerzucałem.


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8387
  • 53

Kontakty dodawane przez apki Orange?

Jeżeli konto Google jakim się zalogowałeś na ten telefon zawierało te kontakty, to zostały zsynchronizowane na nowym telefonie.

Anonim

Nie dotyczy

Kontakty dodawane przez apki Orange?

@Bartłomiej , pozostaje mi teraz czekać na moment awarii neta za pomocą aplikacji Funbox, która była też w smartfonie od początku. Wtedy zweryfikuję, czy z tym numerem coś zadziałali. Synchro w Google na kontach widzi mego Flexa, więc nie da się go oszukać łatwo Emotikon: Mrugający Czyli trzeba by zainstalować kartę Flexa na niebrandowanym telefonie i sprawdzić po zainstalowaniu aplikacji Funbox, bo jak inaczej się dowiesz, czy go usunęli?


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8387
  • 53

Kontakty dodawane przez apki Orange?

@Anonim apka Mój Funbox nie tworzy takiego kontaktu w telefonie - przynajmniej u mnie nie miało to miejsca. Flex wydaje mi się, że też nie - @Piotrekk85 miałbyś chwilę aby zerknąć czy u Ciebie taki kontakt powstał?

 

Jeśli nie, to oznacza, że został on utworzony przez Ciebie i zapisany w kontaktach na koncie Google - to by tłumaczyło jego istnienie na nowym telefonie, w którym do zalogowania użyłeś tego samego konta Google.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Kontakty dodawane przez apki Orange?

Nie mam takiego kontaktu.


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8387
  • 53

Kontakty dodawane przez apki Orange?

Dzięki @Piotrekk85

 

@Anonim  reasumując - kontakt dodany był przez Ciebie i z Twoim kontem został zsynchronizowany na nowym telefonie Szczęśliwa kobieta

Anonim

Nie dotyczy

Kontakty dodawane przez apki Orange?

Ok @Bartłomiej , kumam już, że synchro było z automatu, ale ja tego numeru 801505505 nie tworzyłem nigdy i też nigdy go nie zapisywałem w takiej formie. Ja wogóle nie wiedziałbym o istnieniu tegoż numeru, gdyby nie awaria internetu z diagnostyką poprzez aplikację Funbox. To ona mnie tak przekierowała i zobaczyłem ten numer w formie takiej, jakby ten kontakt był w specjalnie dedykowanym celu, z racji tego, iż nabyłem pierwszego smartfona (SGJ 3 2017) do umowy OL. W każdym telefonie, które do tej pory miałem, była pula numerów, które mogłem sobie nawet na starcie pousuwać. No nic, ważne że miałem go od początku, a teraz sobie na obu go usunę.