Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 29, Specjalista
  • 6684
  • 6080
  • 69

Kontakty dodawane przez apki Orange?

[ Edytowane ]

Temat przeniesiony z Orange Flex do odpowiedniej kategorii + dodano etykiety + doprecyzowanie tytułu - moderator Bartłomiej

Przez przypadek odkryłem dzisiaj (nie wiem, jak to nazwać) upór operatorski? W zainstalowanym Flexie na SG A50 Dual SIM, chciałem przypisać szybkie wybieranie numerów, wklepując literę F. Moim oczom ukazał się "zapomniany" Emotikon: Mrugający numer diagnostyki, który zgłaszałem kilkakrotnie do usunięcia. Jak to jest, że nie ma nad tym kontroli? Można ten temat "pchnąć" do właściwych osób? Czas jakby stanął w miejscu.

Soft Orange.PNG 

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

Zespół Nasz Orange
  • 508
  • 1576
  • 33

[ Edytowane ]

@burebusek  Czy czasem nie masz zapisanego go jako kontakt w telefonie? I jaką role odgrywa tu Flex?

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Poziom 29, Specjalista
  • 6684
  • 6080
  • 69

[ Edytowane ]

@Bartłomiejnapisał(-a)

@burebusek  Czy czasem nie masz zapisanego go jako kontakt w telefonie? I jaką role odgrywa tu Flex?

@Bartłomiej , jest to grupa wyselekcjonowanych numerów (m.in. *501-poczta głosowa), które widzę od początku zabawy z Flexem na tym smartfonie. Używam go wyłącznie do tego celu, bo taki był mój zamiar od momentu pobrania karty SIM. Chyba że jest tka opcja, że konto Samsung z innego smartfona przerzucił te numery? Nie chce mi się w to wierzyć. Simek nie przerzucałem.

Zespół Nasz Orange
  • 508
  • 1576
  • 33

[ Edytowane ]

Jeżeli konto Google jakim się zalogowałeś na ten telefon zawierało te kontakty, to zostały zsynchronizowane na nowym telefonie.

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Poziom 29, Specjalista
  • 6684
  • 6080
  • 69

[ Edytowane ]

@Bartłomiej , pozostaje mi teraz czekać na moment awarii neta za pomocą aplikacji Funbox, która była też w smartfonie od początku. Wtedy zweryfikuję, czy z tym numerem coś zadziałali. Synchro w Google na kontach widzi mego Flexa, więc nie da się go oszukać łatwo Emotikon: Mrugający Czyli trzeba by zainstalować kartę Flexa na niebrandowanym telefonie i sprawdzić po zainstalowaniu aplikacji Funbox, bo jak inaczej się dowiesz, czy go usunęli?

Zespół Nasz Orange
  • 508
  • 1576
  • 33

[ Edytowane ]

@burebusek apka Mój Funbox nie tworzy takiego kontaktu w telefonie - przynajmniej u mnie nie miało to miejsca. Flex wydaje mi się, że też nie - @Piotrekk85 miałbyś chwilę aby zerknąć czy u Ciebie taki kontakt powstał?

Jeśli nie, to oznacza, że został on utworzony przez Ciebie i zapisany w kontaktach na koncie Google - to by tłumaczyło jego istnienie na nowym telefonie, w którym do zalogowania użyłeś tego samego konta Google.

Highlighted
Poziom 39, Guru ****
  • 24270
  • 12430
  • 1120

[ Edytowane ]

Nie mam takiego kontaktu.

.
Zespół Nasz Orange
  • 508
  • 1576
  • 33

[ Edytowane ]

Dzięki @Piotrekk85

@burebusek  reasumując - kontakt dodany był przez Ciebie i z Twoim kontem został zsynchronizowany na nowym telefonie Szczęśliwa kobieta

Poziom 29, Specjalista
  • 6684
  • 6080
  • 69

Ok @Bartłomiej , kumam już, że synchro było z automatu, ale ja tego numeru 801505505 nie tworzyłem nigdy i też nigdy go nie zapisywałem w takiej formie. Ja wogóle nie wiedziałbym o istnieniu tegoż numeru, gdyby nie awaria internetu z diagnostyką poprzez aplikację Funbox. To ona mnie tak przekierowała i zobaczyłem ten numer w formie takiej, jakby ten kontakt był w specjalnie dedykowanym celu, z racji tego, iż nabyłem pierwszego smartfona (SGJ 3 2017) do umowy OL. W każdym telefonie, które do tej pory miałem, była pula numerów, które mogłem sobie nawet na starcie pousuwać. No nic, ważne że miałem go od początku, a teraz sobie na obu go usunę.