Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kiedy otrzymam aktualizację systemu Android?

Anonim

Nie dotyczy

Kiedy otrzymam aktualizację systemu Android?

@j131  czepiasz się 😁

By wałkować temat po 100%, trzeba mieć sporo czasu i determinacji, mając swoje lata gro odpuszcza temat, lub zajmuje się poważniejszymi sprawami, brak aktualizacji to nie katastrofa życiowa, ale co ja tam wiem... 😎

Tak na marginesie, otrzymuje aktualizacje z miesięcznym czy 2 miesięcznym opóżnieniem, jak Orange ma 3 miesięczne opóżnienie, to katastrofy nie ma, ale pewnie 3/4 użytkowników, ma tyle cennych danych, że Orange powinno co miesiąc aktualizacje wypuszczać.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 680
  • 1

Kiedy otrzymam aktualizację systemu Android?

@Anonim  mam prawie jak ty 54 lata i ogarniam temat zdjęcia bootloadera i wgrywania nowego softu bez czekania na Orange wiec tym bardziej Ci, co czytają mają po 30 lat więc powinni ogarniać temat i nie płakać na temat aktualizacji.

Anonim

Nie dotyczy

Kiedy otrzymam aktualizację systemu Android?

@kris68  też nastolatkiem nie jestem, ogarniam soft na telefonach i komputerach, ale to żadna magia, bo informatykiem jestem 😉

Gro tych co chcą to aktualizację zrobią, są poradniki z filmikami nawet, ale forum Orange, to nawet ci co temat ogarniają, narzekają na brak aktualizacji, ba czasem nie mając danego telefonu w Orange.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 680
  • 1

Kiedy otrzymam aktualizację systemu Android?

@Anonim  ja jestem z zawodu fotografem, a od lat znajomym serwisuję komputery, komórki i nie mam z tym problemu. Jak mówią" dla chcącego nic trudnego ". 

Anonim

Nie dotyczy

Kiedy otrzymam aktualizację systemu Android?

@kris68  to szacunek 😄

Jak ktoś sam potrafi wgrać soft na telefon, to nie czeka na aktualizacje, ja tam flagowce mam i nie ryzykuję 😎

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 680
  • 1

Kiedy otrzymam aktualizację systemu Android?

@Anonim  nie dziwie ci się wcale, ale moje smartfony tez tanie nie nie są, bo przedział od 1600 do 2700. Ale rozumiem Twoją decyzje. Czasem wystarczy głupi czeski błąd, chwila nieuwagi i z fona można zrobić cegłę. Ja siedzę w tym lata wiec praktycznie robię to z automatu a jeden z poprzednich modeli udało mi się na chwile uceglić - ale naprawdę wszystko jest w necie i jak wiesz gdzie szukać - naprawisz, co też mi się udało. Ale gdyby nie to usługa naprawy, bo to nie pójdzie na gwarancję - 200 zł.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Kiedy otrzymam aktualizację systemu Android?


@Anonimnapisał(-a)

@kris68  to szacunek 😄

Jak ktoś sam potrafi wgrać soft na telefon, to nie czeka na aktualizacje, ja tam flagowce mam i nie ryzykuję 😎

 


Racja, poza tym na flagowce bardzo szybko przychodzą aktualizacje firmowe, nie rozumiem też niecierpliwości niektórych, osobiście też potrafię wgrać soft z tym że wolę poczekać na automatyczną oficjalną aktualizację.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 452
  • 833
  • 3

Kiedy otrzymam aktualizację systemu Android?

Przedstawiam ciekawostkę

ROM operatorski OPV ma nowsze updaty niż XEO!

https://doc.samsungmobile.com/sm-g975f/opv/doc.html

Data wydania : 2022-08-12
Poziom poprawki zabezpieczeń : 2022-07-01

https://doc.samsungmobile.com/sm-g975f/xeo/doc.html

Data wydania : 2022-05-18
Poziom poprawki zabezpieczeń : 2022-05-01

 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21545
  • 173

Kiedy otrzymam aktualizację systemu Android?

@gk2a6 

Dla tego modelu pozostałe wersje operatorskie (PLS, PRT i TPL) też są nowsze niż XEO, choć faktycznie aktualny OPV wyszedł najpóźniej, z najnowszymi poprawkami.

IMHO to tylko daty, czy ktoś naprawdę sprawdza która wersja poprawek Googla została uwzględniona?

Anonim

Nie dotyczy

Kiedy otrzymam aktualizację systemu Android?

Aktualizację można też sprawdzić w internecie wpisując wersję na którą się czeka.