Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kiedy otrzymam aktualizację systemu Android?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Kiedy otrzymam aktualizację systemu Android?

Witam

 

Zadam pytanie inaczej, bo pytanie kiedy jest daremne.

CZY Xperia Z5 otrzyma kiedykolwiek aktualizację czy zostanie ze starym 4.4.4 i mam sobie szukać alternatywnego builda?

 

Pozdrawiam


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

Kiedy otrzymam aktualizację systemu Android?

@art_ Dziwną sprawa, że jeszcze u Ciebie Android KitKat, skoro Sony wydało na Xperię Z5 nawet Androida 6.0 w ubiegłym roku, nie wspominając 5.0, który na pewno został udostępniony.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

Kiedy otrzymam aktualizację systemu Android?

@Artur, a czy możesz coś powiedzieć na temat aktualizacji dla Huawei P9lite? Czy ten telefon jest w ogóle w Orange sprzedawany z softem "brandowanym"? Mam go od października 2016 i wydaje mi się, że soft jest "czysty - producencki". Dzisiaj na fb Huawei odpowiedział mi, że Android 7 do tego modelu jest już rozsyłany. Jak to się ma w przypadku tego telefonu w Orange?

Anonim

Nie dotyczy

Kiedy otrzymam aktualizację systemu Android?

@RemekJa jeszcze nie widzę na stronie support androida 7.0 a @Artur tez nie wie w tej sprawie

Przechwytywanie.PNG


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

Kiedy otrzymam aktualizację systemu Android?

@Anonim, wczoraj wieczorem na fb Huawei użytkownicy już potwierdzali, że producent rozpoczął wysyłkę nowego softu (były nawet screeny), zapewne do czasu ukończenia wysyłek na stronie supportu nie będzie aktualizacji.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Kiedy otrzymam aktualizację systemu Android?

A co do pytania o czy soft jest brandowany to jakie masz aktualnie oprogramowanie w Ustawienia > Update/Aktualizacja? Chodzi o ten numer VNS-L31... Po nim powinno się udać to zweryfikować 🙂

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

Kiedy otrzymam aktualizację systemu Android?

@Artur, mój soft, to VNS-L21C432B160


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Kiedy otrzymam aktualizację systemu Android?

To nie masz brandingu, @Remek 🙂 Pozostaje czekanie na aktualizację lub kontakt z Huawei 🙂
Anonim

Nie dotyczy

Kiedy otrzymam aktualizację systemu Android?

Wypada dodać że soft rozsyłany jest regionami, może być póżniej u nas (Europa), to odnosi się do większości telefonów (marka nieistotna), ja tam parcia na nowy soft nie mam, Android od 6.0 mocno żre akumulator więc jak wszystko ładnie chodzi aktualizacje softu anuluję, tylko poprawki zabezpieczeń instaluję 😉

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

Kiedy otrzymam aktualizację systemu Android?

Witam, Obiecałem, że jeszcze napiszę o ShotX. Po aktualizacji telefon chodzi szybciej. Zwiększyła się także zasobożerność systemu o jakieś 150-200MB. Pracuję z telefonem, więc aplikacja do pracy, 2 komunikatory, nawigacja, dzwonienie. Daje z tym wszystkim radę. Bateria za to trzyma krócej co obserwuję kiedy w pracy już nie jestem. I wciąż brak aktualizacji do 6.0