Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kiedy otrzymam aktualizację systemu Android?


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Kiedy otrzymam aktualizację systemu Android?

No to rzeczywiście imponujące zestawienie 🙂 Dobrze wiedzieć, że w praktyce nie jest to sprawdzane, choć zanim ktoś się zabierze za modyfikacje softu niech też będzie świadomy, że jakieś ryzyko jest 🙂
Anonim

Nie dotyczy

Kiedy otrzymam aktualizację systemu Android?

Jedyne ryzyko jakie jest to uwalanie przy samodzielnym wgrywaniu softu telefonu, jak robi się to prawidłowo to Gwarancja nadal jest, z autopsji czysty soft jest stabilniejszy, brand powinien dawno zniknąć, to duże spowolnienie procesu aktualizacji, klient czeka niepotrzebnie tak długo, Orange i tak szybciej od Play brandowany soft wypuszcza więc to in plus Szczęśliwy mężczyzna


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Kiedy otrzymam aktualizację systemu Android?

Rzeczywiście zawsze staramy się, aby nowy soft był dostępny jak najszybciej, ale priorytetem jest bezpieczeństwo i stabilność, więc czasami zdarza się, że wydajemy soft później niż inni, ale bardziej dopracowany.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 8
  • 0

Kiedy otrzymam aktualizację systemu Android?

I jak wiadomo coś o aktualizacji do sony xperia Z5Premium kiedy ona nastąpi??


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Kiedy otrzymam aktualizację systemu Android?

nawet aktualizacje ios nierównolegle przychodzą, co już o androidzie mówić. jest dopasowany do tylu urządzeń, że wskaźnik regularności staje się coraz bardziej znikomy


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 9
  • 0

Kiedy otrzymam aktualizację systemu Android?

Witam,

 

Artur, świetne podejście do tematu. Robisz to co możesz, a przy okazji nie eksplodujesz czytając niektóre wypowiedzi. Moje uznanie.

 

Kieruję się z krótkim pytaniem, gdyż od dłuższego czasu szukam informacji i nigdzie nie znalazłem konkretów. Nawet na XDA czy na stronie producenta.

 

Posiadam Huawei Shot X. Kiedy brałem ten telefon była szansa na flagowca, a z tego co widzę to temat szybko o nim "ucichł". Pytanie czy aktualizacja do 6.0 w ogóle jest w planach? Czy jest na co czekać? 

 

Średnio co 2 miesiące szperam w internetach szukając czegoś na ten temat. Czy jest sens o tym myśleć czy nie zawracać sobie głowy bo aktualizacji nie będzie?

 

Dziękuję bardzo za odpowiedź. 

 

Pozdrawiam, Łukasz.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Kiedy otrzymam aktualizację systemu Android?

Cześć @Claufe, następnym razem jeśli chcesz o coś zapytać konkretną osobę, to najlepiej oznaczyć ją znakiem "@", jak na Fb, wtedy dostałbym powiadomienie i szybciej zauważyłbym, że jest nowa odpowiedź 🙂

 

Nam również zależy, aby jak najwięcej telefonów także z "brandowanym" oprogramowaniem otrzymało aktualizacje. Sprawdzamy już czy Huawei może nam coś powiedzieć na temat aktualizacji. Jeszcze nic nie obiecuję, ale za kilka dni wrócę tu z informacjami 🙂

 

 

 

 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 9
  • 0

Kiedy otrzymam aktualizację systemu Android?

@Artur, witaj i dzięki za informację z tą małpką.

Być może problem leżał w tym, że przebywałem w Irlandii. Po powrocie do Polski wieczorem, zaraz następnego dnia rano wyświetlił mi się komunikat o aktualizacji. Albo przypadek, albo rzeczywiście miało to wpływ.

Pozdrawiam 🙂
Screenshot_2017-02-03-13-36-40.png

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Kiedy otrzymam aktualizację systemu Android?

Super! Zaktualizowałeś już? Warto? Pytam, bo może ktoś jeszcze, kto ma ten model trafi do tego tematu 🙂

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 9
  • 0

Kiedy otrzymam aktualizację systemu Android?

@Artur, zaktualizowałem wczoraj. Pierwsze wrażenia ok, choć to nie aktualizacja samego Androida (wiem, że 221MB tego nie zapewni, ale w pamięci mam kiedy u dziewczyny czy to w HTC czy SONY była aktualizacja 100-200MB po czym po jej pobraniu wyświetlił się następny komunikat, że zostanie pobrane jeszcze 1,6GB i po zakończeniu całego procesu mogła cieszyć się nowszym Adroidem.

 

Bynajmniej jest zauważalnie szybciej ogólnie. Jeśli zwrócę uwagę na coś szczególnego to wspomnę tutaj. Jedyne co jest na minus to pobieranie i aktualizowanie aplikacji. Trwa to wieczność, a tego nie było wcześniej. Mówiąć kolokwialnie, myśli i myśli zanim namyśli się pobierać. Kiedy już pobierze (mam LTE od Was, więc nie jest źle) to dla przykładu Messengera instalował kilka minut.

 

Pozdrawiam. Łukasz.