Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kiedy otrzymam aktualizację systemu Android?


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

Kiedy otrzymam aktualizację systemu Android?

 

Przechwytywanie.PNG

Dlaczego wprowadzacie klientów w błąd? 

 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Kiedy otrzymam aktualizację systemu Android?

@czeskowy, lubimy Samsunga, ale nie możemy odpowiadać za jakość odpowiedzi udzielanych przez jego pracowników. To przede wszystkim producent decyduje o terminie wydania aktualizacji, także brandowanych telefonów. Tu masz niezależne źródło, które opisuje temat: http://next.gazeta.pl/internet/1,104665,11605944,Kto_odpowiada_za_brak_aktualizacji_twojego_telefonu...

 

Sprawdzamy jak to jest z tymi kupowanymi u nas brandowanymi telefonami, mam nadzieję, że jutro będziemy mogli odpowiedzieć.

 

update:

Potwierdzamy, że choć rzadko to czasami zdarza się, że pierwsza partia jakiegoś modelu telefonu kupionego u nas nie ma naszego oprogramowania. Dzieje się tak w sytuacji, gdy... producent nie zdąży wydać naszego oprogramowania dla danego modelu, a my już (z przyczyn marketingowo-logistycznych) musimy udostępnić dany model w ofercie. Najprawdopodobniej tak było w przypadku Twoich telefonów.

 

Wiem, że czekanie jest trudne, ja też należę do osób, które chcą mieć nowe oprogramowanie jak najszybciej, ale nie jesteśmy w stanie przyśpieszyć tematu, mam nadzieję, że już niedługo aktualizacja się pojawi.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

Kiedy otrzymam aktualizację systemu Android?

Wydawać aktualizacje z opóźnieniem, a nie wydawać ich wcale to jest lekka różnica. Miałem w Orange kiedyś telefon Xperia Neo V. Dostałem go jeszcze z androidem 2.4.3 (czy jakoś tak). Chwilę później producent wydał aktualizację do 4.0.1 (która robiła naprawdę dobrą robotę z tym telefonem). Orange nie wydało takiej aktualizacji NIGDY. Więc coś jednak jest nie halo. Do tego często T-Mobile czy Play wydają aktualki dużo wcześniej od Orange (jeśli Orange w ogóle taką wyda). 

Prawda jest taka, że to są kpiny dopiero. Rozumiem. Miesiąc. Dwa miesiące. OK, brandowanie może chwilę trwać (chociaż modder, który zmienia bootloader i dodaje swoje aplikacje robi to w kilka dni, samemu), ale wielkie korpo, które w ogóle nie wydaje aktualizacji to jest kiepski żart. Wiem na jakiej zasadzie działa cały ten proces i jedynym opóźniaczem jest tak naprawdę operator, a nie producent telefonu. Mam teraz Xperie M5. Ciekawe czy doczekam się nowego androida (już jest na telefonach bezpośrednio od producenta) w ciągu tych dwóch lat umowy...


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Kiedy otrzymam aktualizację systemu Android?

Odnośnie "Wiem na jakiej zasadzie działa cały ten proces i jedynym opóźniaczem jest tak naprawdę operator, a nie producent telefonu." zachęcamy Cię do podania źródeł tej wiedzy, chętnie porozmawiamy na ten temat 🙂
Anonim

Nie dotyczy

Kiedy otrzymam aktualizację systemu Android?

Co do Android Nougat 7.0 to nie ma co się spieszyć, ci co aktualizację dostali narzekają, są bugi w sofcie, do końca roku będzie 7.1 to może będzie lepiej, ja chwalę sobie 6.01 na Moto G3, nie chcę aktualizacji.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 3
  • 0

Kiedy otrzymam aktualizację systemu Android?

Hmm sam czekam az szanowne orange pozwoli zaktualizowac soft bo jedyne co potraficie robic to wciskac nowe oferty spamujac 4 razy dziennie telefonami a gdy juz ktos potrzebuje pomocy to oryginalnie odpowiadacie "My nic nie wiemy" ostatnia umowa z wami bo to kpina jakas 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

Kiedy otrzymam aktualizację systemu Android?

A czy może być taka sytuacja, ze s5 neo nie dostanie już aktualizacji?


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Kiedy otrzymam aktualizację systemu Android?

Mało prawdopodobne, ale sprawdzimy to, @czeskowy i dam znać 🙂

 

update:

@czeskowy, przepraszam, że to trwało dłuższą chwilę, ale mamy potwierdzenie - właśnie skończyliśmy akceptacje aktualizacji dla tego modelu, więc już niedługo będzie dostępna! 🙂 

Przy okazji, pamiętaj, że aktualizacja nie zawsze robi dobrze smartfonom z Androidem, więc zanim się na nią zdecydujesz warto poszukać opinii z informacjami jak sprawuje się Twój model telefonu z nową wersją Androida, a potem zdecydować.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 8
  • 0

Kiedy otrzymam aktualizację systemu Android?

A kiedy dostanie aktualizacje Sony Xperia Z5 Premium. Przecież to jest telefon flagowy. Więc jak dla takiego telefonu aktualizacja powinna być szybciej niż u innych telefonów.

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Kiedy otrzymam aktualizację systemu Android?

@maniek, będzie aktualizacja. Kiedy? Nie wiemy i odsyłamy do pierwszego postu.