Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Karta gwarancyjna


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Karta gwarancyjna

Witam, niecały rok temu zakupiłam w Orange telefon na abonament. Teraz muszę oddać go na gwarancje, posiadam dowód zakupu oraz kartę gwarancyjna, która niestety nie jest podbita (telefon był zamawiamy przez internet i przywiózł go kurier). Czy w salonie Orange podbija mi kartę od ręki? I co do tego jest mi potrzebne? Oraz czy mogę później oddać telefon bezpośrednio do serwisu a nie oddawać go przez Orange? I czy do oddania telefonu na gwarancje potrzebne jest oryginalne pudełko z zestawu? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi! 🙂
20 ODPOW. 20
Anonim

Nie dotyczy

Karta gwarancyjna

Masz tu


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 76
  • 54
  • 1

Karta gwarancyjna

@iansha tak, w salonie podbiją Ci kartę gwarancyjną w razie potrzeby.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Karta gwarancyjna

@ziolo1945, to nie jest prawda. Jeśli sprzedawane było coś przez internet, to w salonie (szczególnie którego właścicielem nie jest Orange) nic nie zrobią.
Wszystkie karty gwarancyjne wydawane przez sklep internetowy Orange są bez pieczątek i podpisów.
Anonim

Nie dotyczy

Karta gwarancyjna

@ziolo1945 A dokładnie karta do naprawy telefonu nie jest wymaga. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 76
  • 54
  • 1

Karta gwarancyjna

@Piotrekk85, na podstawie dowodu zakupu urządzenia, karta gwarancyjna zostanie podbita (w razie potrzeby) w salonie firmowym.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Karta gwarancyjna

A skąd sprzedawca w salonie ma znać datę zakupu?

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 76
  • 54
  • 1

Karta gwarancyjna

@Piotrekk85 tak jak napisałem. Na podstawie dowodu zakupu urządzenia.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 76
  • 54
  • 1

Karta gwarancyjna

@Anonim w przypadku oddania telefonu do naprawy w ramach gwarancji to karta gwarancyjna (proceduralnie) jest wymagana. W przypadku rękojmi nie jest wymagana.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Karta gwarancyjna

Dla mnie lepiej nie prosić pracownika salonu o wpisy w karcie gwarancyjnej (o ile Salon nie jest sprzedawcą).
Można stracić gwarancję przez nieuprawnione wpisy.
Karty ze sklepu internetowego Orange są ważne bez podpisu i pieczątek, a jedynie z dowodem zakupu.