Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Karta SIM

ROZWIĄZANE

Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Karta SIM

Proszę o pomoc
wymieniłam kartę micro sim na nano sim i z karty pamięci zniknęły mi wszystkie zapisane numery w książce tel (pamięć sim). stara kartę otrzymałam z salonu ale jest już nie aktywna.
Proszę o pomoc w zakresie odzyskania zapisanych numerów.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Karta SIM

Od strony operatora kontakty są nie do odzyskania.

Co można zrobić: jeśli ze starej karty sim nie widać kontaktów (a tam one były), spróbuj poszukać starego telefonu np. jakieś klasyczne nokie (nie smartfony) i tam włóż starą kartę sim z jakimś adapterem, w niektórych można podejrzeć do odczytu - np. ręcznie je przepisać (masowe kopiowanie może nie być możliwe).

Inna opcja to specjalistyczny serwis ale to zwykle kilka stów kosztuje.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Karta SIM

Jeśli posiadasz stara kartę SIM tą nieaktywną, to można skopiować kontakty na telefon lub zamontować stara kartę do innego urządzenia i próbować przenieść za pomocą Bluetooth.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Karta SIM

Od strony operatora kontakty są nie do odzyskania.

Co można zrobić: jeśli ze starej karty sim nie widać kontaktów (a tam one były), spróbuj poszukać starego telefonu np. jakieś klasyczne nokie (nie smartfony) i tam włóż starą kartę sim z jakimś adapterem, w niektórych można podejrzeć do odczytu - np. ręcznie je przepisać (masowe kopiowanie może nie być możliwe).

Inna opcja to specjalistyczny serwis ale to zwykle kilka stów kosztuje.

Zespół Nasz Orange
  • 2830
  • 10848
  • 150

Karta SIM

@Karola99

jeśli uważasz, że któraś z powyższych odpowiedzi zasłużyła na wyróżnienie, to - śmiało! - zachęcam do jej oznaczenia. Szczegóły poniżej :):

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.