Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak zablokować na stałe transef danych w telefonie

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Jak zablokować na stałe transef danych w telefonie

Witam
Czy jest możliwość stałego zablokowania transmisji danych, tak aby telefon sam nie mógł jej włączyć nie mówię tu o ręcznym włączeniu/wyłączeniu tylko o tym żeby nie było opcji uruchomienia transmisji danych nawet przy ręcznym włączeniu ?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Jak zablokować na stałe transef danych w telefonie

Jeśli wyłączenie transmisji danych w ustawieniach jest niewystarczające, proponuję skontaktować się z BOK i sprawdzą możliwość blokady z pozycji operatora.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Jak zablokować na stałe transef danych w telefonie

Jeśli wyłączenie transmisji danych w ustawieniach jest niewystarczające, proponuję skontaktować się z BOK i sprawdzą możliwość blokady z pozycji operatora.

Anonim

Nie dotyczy

Jak zablokować na stałe transef danych w telefonie

@Dawidt, nie wiem, jak by to miało wyglądać na Androidzie, ale swego czasu miałem kłopoty z uruchamianiem na starszym modelu i dzwoniąc na BOK, zablokowano mi. Telefon miał mi służyć do dzwonienia, a nie nabijania licznika. Oprócz tego,na koncie masz Moje aktywne pakiety i usługi. Przejrzyj je sobie, bo tego jest sporo i powyłączaj wszystko, co ma związek z przesyłem danych. Mówię to, bo mam smartfona z Androidem na podglądzie konta > https://www.orange.pl/moj-orange/uslugi-komorkowe/pakiety-i-uslugi-dodatkowe ...skoro nie chcesz ręcznie na telefonie.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Jak zablokować na stałe transef danych w telefonie

@Dawidt proponuję zrobić fake APN do internetu. Po prostu we właściwym polu nalezy wpisać słowo fake zamiast internet. Telefon nawet przy włączonej transmisji danych nie połączy się z siecią.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Jak zablokować na stałe transef danych w telefonie


Dawidt napisał(-a):

Witam
Czy jest możliwość stałego zablokowania transmisji danych, tak aby telefon sam nie mógł jej włączyć nie mówię tu o ręcznym włączeniu/wyłączeniu tylko o tym żeby nie było opcji uruchomienia transmisji danych nawet przy ręcznym włączeniu ?


@Dawidt Wydaje mnie się, że całkowite zablokowanie wszelkiego transferu może Cię na przykład pozbawić możliwości odbioru i wysyłania MMSów. 


Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

Jak zablokować na stałe transef danych w telefonie

@Dawidt jak ostatecznie skończyła się Twoja sprawa? Czy udało się problem rozwiązać i czy któraś z powyższych odpowiedzi okazała się pomocna? Jeżeli tak, to prośba o oznaczenie jednej - najbardziej pomocnej, jako rozwiązanie. Ułatwi to innym użytkownikom odnalezienie właśnie Twojego tematu i szybsze rozwiązanie problemu Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Jak zablokować na stałe transef danych w telefonie

Tylko że książęta monopolisty pracują tylko w dni robocze i wykonanie takiej operacji w weekend jest niemożliwe. Orange zaczyna przeginać. Trzeba będzie przenieść się do konkurencji.

Anonim

Nie dotyczy

Jak zablokować na stałe transef danych w telefonie


@pikasnapisał(-a)

Tylko że książęta monopolisty pracują tylko w dni robocze i wykonanie takiej operacji w weekend jest niemożliwe. Orange zaczyna przeginać. Trzeba będzie przenieść się do konkurencji.


To co piszesz jest u wszystkich, profil danych modyfikujesz tak by Dane Mobilne nie działały i tyle, pomoc operatora wtedy zbędna.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Jak zablokować na stałe transef danych w telefonie

@pikas   witaj co do  infolinia 510100100 jest czynna całą dobę każdego dnia


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Jak zablokować na stałe transef danych w telefonie

@pikas zapraszam do kontaktu z infolinią. Doradca włączy blokadę transmisji danych.

 

Pozdrawiam