Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

J5 (2016) SM-J510FN Nougat 7.1.1 - gwarancja po samodzielnym updacie softu


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 2
  • 0

J5 (2016) SM-J510FN Nougat 7.1.1 - gwarancja po samodzielnym updacie softu

Nie trzeba nic ogarniać wystarczy pobrać paczkę z softem , następnie programem Odin wgrać ją na "słuchawkę" i Voilà....co do testów wgrałem na razie wszystko w porządku chociaż Nugat sporo "wykastrowany" w porównaniu do oryginału ...cóż należało się tego spodziewać. Orange pewnie udostępni aktualizację ale nie mam ochotę czekać na nią do następnego kwartału 😄 np. do Marshmallow 6.0.1 wyszła sierpniowa paczka zabezpieczeń u mnie pokazała się jakoś w październiku przez OTA. Co do gwarancji J5 mam go już rok w abonamencie myślę ,że następny jeszcze pochodzi na sofcie XEO. Dla tych co będą wgrywać XEO ja najpierw zrobiłem pełny wipe/cache, wyciągnąłem karte sim oraz sd. Pozdro.


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10911
  • 150

J5 (2016) SM-J510FN Nougat 7.1.1 - gwarancja po samodzielnym updacie softu

@raven76

to super, że podzieliłeś się z nami tymi wszystkimi informacjami i poradami :). Na koniec jeszcze chciałbym Cię zachęcić do oznaczenia najbardziej przydatnego postu. Szczegóły poniżej:

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.

 

PS: zgodnie z uwagą @Anonim delikatnie 😉 zmodyfikowałem tytuł tematu. Dzięki temu innym łatwiej będzie do niego trafić 🙂


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 25
  • 5
  • 2

J5 (2016) SM-J510FN Nougat 7.1.1 - gwarancja po samodzielnym updacie softu

Czy aktualizacja 7.1.1 dla tego modelu jest już dostępna w Orange ?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

J5 (2016) SM-J510FN Nougat 7.1.1 - gwarancja po samodzielnym updacie softu


locarno napisał(-a):

Czy aktualizacja 7.1.1 dla tego modelu jest już dostępna w Orange ?


@locarno gdyby była i w telefonie było wystarczająco dużo pamięci, to system zaproponowałby aktualizację.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 25
  • 5
  • 2

J5 (2016) SM-J510FN Nougat 7.1.1 - gwarancja po samodzielnym updacie softu

Czyli jest już dostępna ? Pytam bo aktualnie nie mam dostępu do telefonu i nie mam jak sprawdzić.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

J5 (2016) SM-J510FN Nougat 7.1.1 - gwarancja po samodzielnym updacie softu


locarno napisał(-a):

Czyli jest już dostępna ? Pytam bo aktualnie nie mam dostępu do telefonu i nie mam jak sprawdzić.


@locarno  tego nie napisałem. 

 

Update:  na pytania kiedy będzie dostępna aktualizacja, nikt Ci tu nie poda terminu... wyjaśnienie dlaczego nie znajdziesz tu.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 25
  • 5
  • 2

J5 (2016) SM-J510FN Nougat 7.1.1 - gwarancja po samodzielnym updacie softu

Wiem, że nie dowiem się dokładnego terminu wydania aktualizacje, ale o tym, czy jest już dostępna bądź nie chyba można uzyskać informacje ?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 5
  • 0

J5 (2016) SM-J510FN Nougat 7.1.1 - gwarancja po samodzielnym updacie softu

witaj, ja mam j5 2016 kupionego w wolnej sprzedaży i nie mam jeszcze siódemki 😕 w każdym razie dobrze mi tel chodzi na szóstce i nie bardzo chce mi się wierzyć, że może jeszcze lepiej działać po upgradzie do nougat. mało tego, obawiam się spadku wydajności i krótszego czasu pracy na jednym ładowaniu... obym się mylił i to bardzo.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 25
  • 5
  • 2

J5 (2016) SM-J510FN Nougat 7.1.1 - gwarancja po samodzielnym updacie softu

Dzisiaj pojawiła się aktualizacja dla modelu z Orange.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 5
  • 0

J5 (2016) SM-J510FN Nougat 7.1.1 - gwarancja po samodzielnym updacie softu

Serio? Ale fajnie,pokaż zrzut ekranu z tel, bo chciałbym zobaczyc, jak to
wygląda w j5 z 2016. Dzięki. Aha, u mnie na razie tak to wygląda.
Screenshot_20171212-214157.png