Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Iphone 7+ nie dochodzą smsy

ROZWIĄZANE

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Iphone 7+ nie dochodzą smsy

Panowie, rozwiązanie oznaczone jest po to, aby inne osoby, które trafią do tego tematu najszybciej trafiły do najlepszej w tej chwili odpowiedzi. Czy gdybyście nie znali dyskusji to chcielibyście "przebijać się" przez wiele stron komentarzy, aby trafić do tego, w którym pojawia się wyjaśnienie skąd wziął się problem? Nie bądźcie egoistami 😉

Co do pozostałych Waszych obiekcji to będę powtarzał "do zrozumienia":
- problem z SMSami powoduje sprzęt, a nie operator
- po naszej (operatora) stronie wszystko jest już ok
- przekazaliśmy do producenta sprzętu szczegółowe informacje o problemie

Lub obrazowo: w tym temacie my jesteśmy producentem paliwa, a Wam czasami nie działa rozrusznik w samochodzie. Sprawdziliśmy bardziej niż dokładnie - paliwo jest ok, to nie ono jest przyczyną problemów. Dodatkowo przekazaliśmy do producenta samochodu bardzo szczegółowe informacje o błędnym działaniu rozrusznika, a mimo to Wy wracacie z zażaleniami "na rozrusznik" do nas. Dlaczego? Nie wydaje Wam się, że rozsądniej byłoby pogadać z producentem? 🙂

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 4
  • 0

Iphone 7+ nie dochodzą smsy

Orange jak zwykle zwali winę na Apple, normalne. 

Od 2 dnich problem nie dotyczy już wśród moich znajomych tylko iPhona 7 (mój telefon), ale także iPhone 5S koleżanki, LG G5 kuzyna itp.

Czekam na odpowiedź od Apple jakie "cudowne" wytyczne przekazało (o ile to prawda) Orange......


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 4
  • 0

Iphone 7+ nie dochodzą smsy

Ja z moim problemem w iPhone 7 borykam się od 25 grudnia 2016


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Iphone 7+ nie dochodzą smsy

@volfe, z tego, co mi wiadomo, problem z przychodzącymi SMS występuje od pojawienia się siódemki na rynku.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 4
  • 0

Iphone 7+ nie dochodzą smsy

Być może, bo niektórzy już wcześniej niż ja mieli problemy z smsami w iPhone 7, zgadza się. 

Jednych ten problem dotknął szybciej, drugich później, pewnie w zależności od tego w jakich miejscach Polski mieszkamy. Ja mam iPhona 7 od 8 grudnia, problem dotknął mnie 25 grudnia i praktycznie dotyczy mnie to dalszym ciągu. O ustawieniu tramsmisji danych na 4G mogę sobie pomarzyć (ustawie, ale ustawienie = się temu, że za chwilę smsy do mnie nie będą przychodziły). Więc z dwojga złego, mam ustawione na 2G...Ale nie jest to rozwiązanie "na stałe". 

Ale w ostatnich dniach problem smsów w Orange zaczął dotykać moich znajomych którzy nie są użytkownikami tylko iOS bo także Android i to też jest zastanawiające. 


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Iphone 7+ nie dochodzą smsy

Witam Ponownie!
Jakiś czas Andy działały u mnie prawidłowo aż do godziny 20 w dniu dzisiejszym...
Teraz już nawet 2G nie działa, nie otrzymuje tylko SMS od Orange...

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 34
  • 7
  • 0

Iphone 7+ nie dochodzą smsy

@Artur  czy dostaliście jakąś informacje od Apple?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 34
  • 7
  • 0

Iphone 7+ nie dochodzą smsy

Drogie Orange @Artur właśnie dzwoniłem do Apple. Ich stanowisko jakie usłyszałem od Apple gdy rozmawiałem ze wsparciem to powiedziano mi że u inżynierów z którymi te osoby mają kontakt nie ma żadnej informacji że Orange i Apple współpracują nad rozwiązaniem problemu. Czy możecie to wyjaśnic? I znowu usłyszałem że to wina Operatora.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Iphone 7+ nie dochodzą smsy

@piotro, myślę, że informacje do działów zajmujących się obsługą klienta w Apple mogą nie docierać tak szybko, ale to tylko moje przypuszczenia. Wszystkie dane o problemie zostały przez nas przekazane do Apple. Cieszę się, że skontaktowałeś się także z Apple i zgłosiłeś problem jako użytkownik ich sprzętu, może dzięki takim zgłoszeniom i oni opublikują jakąś informację w internecie.

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Iphone 7+ nie dochodzą smsy

@piotro, @Medrek91, @volfe, @borys, @Fabio, @Jaro30, nasi architekci opracowali zmianę w systemach sieciowych, na których działają SMSy dostosowując systemy do oprogramowania iPhone'a 7.

Dajcie proszę znać czy od dzisiaj przychodzą już do Was normalnie SMSy? Jest ok? Mamy tak zostawić czy może SMSy dalej nie dochodzą?