Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Iphone 6s nieważna karta sim

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Iphone 6s nieważna karta sim

Witam, posiadam iphone 6s zakupiony w uk, którego operatorem jest sieć EE, przy zakupie zapewniali mnie, że Polski orange bedzie działał, po włozeniu karty do telefonu wyskakuje komunikat: iPhone zawiera kartę SIM, która nie jest prawdopodobnie obsługiwana.
iPhone zawiera kartę SIM pochodzącą od operatora, którego zasady aktywacji przypisane obecnie przez serwer aktywacji traktują jako nieobsługiwanego. iPhone nie jest źródłem tego problemu. Zainstaluj kartę SIM dostarczoną przez obsługiwanego operatora lub poproś swojego operatora o pomoc (iPhone wymaga odblokowania). Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z Apple.

Proszę o szybką odpowiedź. Pozdrawiam

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32315
  • 36181
  • 1366

Iphone 6s nieważna karta sim

W Orange w Polsce nie zdejmiesz simlocka założonego przez sieć EE. Musisz albo skontaktować się z siecią EE albo poszukać nieoficjalnego serwisu co ściąga simlocka z zagranicznych iphonów.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

10 ODPOW. 10

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32315
  • 36181
  • 1366

Iphone 6s nieważna karta sim

Telefon na simlocka. Orange w każdym kraju ma inny kod sieci, więc ktoś chyba naściemniał.
Anonim

Nie dotyczy

Iphone 6s nieważna karta sim

@Klaudiak22 wygląda to na SIM-Locka. Najlepiej skontaktować się w tej sprawie ze sprzedawcą, od którego był kupowany telefon.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Iphone 6s nieważna karta sim

dziękuje za szybkie odpowiedzi, niestety nie mam możliwości kontaktu z tym sklepem, możemy załatwić tą sprawe z simlockiem tutaj czy muszę sie udać na infolinie?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32315
  • 36181
  • 1366

Iphone 6s nieważna karta sim

W Orange w Polsce nie zdejmiesz simlocka założonego przez sieć EE. Musisz albo skontaktować się z siecią EE albo poszukać nieoficjalnego serwisu co ściąga simlocka z zagranicznych iphonów.
Anonim

Nie dotyczy

Iphone 6s nieważna karta sim

@Klaudiak23 koszt zdjęcia SIM-Locka w Orange to 77zł, ale jest to sposób legalny, w przeciwieństwie do "domorosłych" serwisów.
Najlepiej udaj się w tej sprawie do salonu Orange wraz z telefonem i kompletem dokumentacji.

Nie mogę Ci niestety zagwarantować, że uda się zdjąć SIM-Locka zagranicznego Operatora. Nie spotkałem się jeszcze z takim przypadkiem.

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Iphone 6s nieważna karta sim

@Anonim Orange Polska nie może zdjąć SIMlocka, jak telefon był zakupiony u innego operatora.

Anonim

Nie dotyczy

Iphone 6s nieważna karta sim

@Wojcieszko jak to jest w takim wypadu realizowane w przypadku MNP?
Jakaś umowa międzyoperatorska?

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32315
  • 36181
  • 1366

Iphone 6s nieważna karta sim

Przy mnp simlock zdejmowany jest z urządzeń w sprzedaży Orange Polska.
Anonim

Nie dotyczy

Iphone 6s nieważna karta sim

@Piotrekk85 fakt, fakt. Coś mi się porąbało 😕