Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

sony m4 Aqua problem z połączeniem


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

sony m4 Aqua problem z połączeniem

Witam od jakiegoś czasu mam problem z Telefonem, problem utożsamia sie z tym ich nie moge wykonywać połączen, smsy i internet działa normalnie a gdy chce zadzwnic do kogos po wybraniu numeru w trakcie dzownienia nie ma sygnału i po okolo 25s, wyswietla sie komuniat połączenie zakończone, nawet na *100 nie jestem w stanie zadzwonic z tego telefonu,  probówalem przywaracać ustawienia fabryczne nic to nie dało, po przełożeniu karty sim do innego telefonu moge dzwonić bez problemu

4 ODPOW. 4

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2812
  • 7020
  • 183

sony m4 Aqua problem z połączeniem


bojan91 napisał(-a):

Witam od jakiegoś czasu mam problem z Telefonem, problem utożsamia sie z tym ich nie moge wykonywać połączen, smsy i internet działa normalnie a gdy chce zadzwnic do kogos po wybraniu numeru w trakcie dzownienia nie ma sygnału i po okolo 25s, wyswietla sie komuniat połączenie zakończone, nawet na *100 nie jestem w stanie zadzwonic z tego telefonu,  probówalem przywaracać ustawienia fabryczne nic to nie dało, po przełożeniu karty sim do innego telefonu moge dzwonić bez problemu


Sprawdź jeszcze inną SIM w tym aparacie. Potwierdzi to awarię telefonu.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

sony m4 Aqua problem z połączeniem

włożyłem 2 inne karty orange do telefon i dzieje sie to samo nie ma mozliwosci wykonania połączenia


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2812
  • 7020
  • 183

sony m4 Aqua problem z połączeniem


bojan91 napisał(-a):

włożyłem 2 inne karty orange do telefon i dzieje sie to samo nie ma mozliwosci wykonania połączenia


Jak hard reset nie pomógł, pozostaje serwis.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

sony m4 Aqua problem z połączeniem

Mam ten sam problem. Czy problem udało się rozwiązać?