Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Huawei P9 Lite - filtry/grafiki przedniego aparatu


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 1
  • 0

Huawei P9 Lite - filtry/grafiki przedniego aparatu

Witam, gdy miałam włączony przedni aparat, przypadkiem (nie wiem jak) włączył się filtr/grafika w postaci ruchomych baniek mydlanych. Na ekranie były też widoczne inne filtry do wyboru. Jak to włączyć ponownie? Znalazłam tylko grafiki "znak wodny", ale to nie to.

11 ODPOW. 11

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Huawei P9 Lite - filtry/grafiki przedniego aparatu

@Kasia2203  myślę, że to czy przedni czy głowny aparat ma mniejsze znaczenie... o filtrach trzeba poczytać w instrukcji. Jak znajdę, przejrzę, to dopiszę.

 

filtry.JPG może tyle wystarczy, u góry ekranu, po środku jest przycisk do sterowania filtrami.  Instrukcję znalazłem pod adresem serwisu huawei


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 1
  • 0

Huawei P9 Lite - filtry/grafiki przedniego aparatu

@Misiek62Ten przycisk "oferuje" tylko kilka wersji kolorystycznych zdjęcia (coś jak instagram), ale nie ma tam żadnych grafik. Sprawdziłam już wszystko co możliwe i nigdzie tego nie znalazłam 😕


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Huawei P9 Lite - filtry/grafiki przedniego aparatu

@Kasia2203  przejrzałaś instrukcję? skoro się coś włączyło, to i wyłączyć się da... zajrzałem jeszcze raz do instrukcji, jest tam coś o poprawianiu selfie itp.  

 

Update. Z tego co widzę większość dodatkowych ustawień aparatu uzyskuje się po wybraniu okna aparatu i przesunięciu palcem w prawo po ekranie  - co jak rozumiem jest otwarciem menu ustawień... 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 1
  • 0

Huawei P9 Lite - filtry/grafiki przedniego aparatu

@Misiek62   Ja nie chcę tego wyłączyć, tylko włączyć ponownie, bo jak były te bańki na ekranie, to coś nacisnęłam i znikneły. Przejrzałam instrukcję i niestety nie znalazłam 😕 Gdyby nie to, że siedziała ze mną siostra i też te ruchome bańki na ekranie widziała, to chyba już bym pomyślała, że mi się przywidziało 😄 😄 😄


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Huawei P9 Lite - filtry/grafiki przedniego aparatu


Kasia2203 napisał(-a):

@Misiek62   Ja nie chcę tego wyłączyć, tylko włączyć ponownie, bo jak były te bańki na ekranie, to coś nacisnęłam i znikneły. Przejrzałam instrukcję i niestety nie znalazłam 😕 Gdyby nie to, że siedziała ze mną siostra i też te ruchome bańki na ekranie widziała, to chyba już bym pomyślała, że mi się przywidziało 😄 😄 😄


OK, rozumiem Cię @Kasia2203, ale nie bardzo mam czas na dokładne przeglądanie instrukcji. A może masz jeszcze w telefonie jakąś aplikację do dodawania efektów do zdjęć, ja w swoim Sony mam "rzeczywistość rozszerzoną", przejrzyj dostępne w Twoim telefonie aplikacje, może coś Ci się skojarzy że służy właśnie do tego - dodawanie różnych efektów do zdjęć.

Anonim

Nie dotyczy

Huawei P9 Lite - filtry/grafiki przedniego aparatu

Jak wejdziesz w tryb aparatu przesuń ekran w prawo tak jak sugeruje @Misiek62, tam są wszystkie dodatki.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 1
  • 0

Huawei P9 Lite - filtry/grafiki przedniego aparatu

@Misiek62 I tak Ci dziękuję za chęć pomocy. Będę szukać dalej 😉
Anonim

Nie dotyczy

Huawei P9 Lite - filtry/grafiki przedniego aparatu

A jak wejdziesz w tryb a następnie upiększanie??

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 1
  • 0

Huawei P9 Lite - filtry/grafiki przedniego aparatu

@Anonim Ta opcja upiększenie jedynie "wygładza" twarz. Wszystkie inne opcje dostępne po przesunieciu ekranu w prawo oczywiście przejrzałam. W lewo też. Ni ma.