Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Głuchy telefon


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 42
  • 106
  • 0

Głuchy telefon

Od kilku dni mam problem z telefonem Xiaomi. Rano nie mogę wykonywać połączeń telefonicznych i nikt się nie może do mnie dodzwonić. Przy próbie wykonania połączenia jest głucho. W druga stronę też.  Pomaga tylko ponowne uruchomienie telefonu. I teraz czy jedynym rozwiązaniem jest przywrócenie ustawień fabrycznych, czy może coś innego?

9 ODPOW. 9

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Głuchy telefon

@Profundis jezeli taka sytuacja powtarza sie codziennie to hard reset telefonu moze byc potrzebny


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12924
  • 53106
  • 617

Głuchy telefon

@Profundis  Czy ostatnio robiłeś jakiś upgrade softu? Zawsze warto sprawdzić..w Ustawieniach ->Aktualizacji aplikacji systemowych i ->Stan bezpieczeństwa


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 42
  • 106
  • 0

Głuchy telefon

@agat13no właśnie nie robiłem, aktualizację mam na 1 sierpnia. Rano tylko czyszczę pamięć,  zgodnie z "zaleceniami" z telefonu.

@byczyn_86twardy restart to ostateczność.

Anonim

Nie dotyczy

Głuchy telefon

@Profundis  reset do fabrycznych jednak zalecę, to zachowanie telefonu jest dziwne, sygnał LTE masz dobry, tak z ciekawości dopytam.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 42
  • 106
  • 0

Głuchy telefon

@Anonim sygnał mam bardzo dobry. Btsa mam w prostej linii około kilometra, niczym nie przesłonięty. Internet działa. SMS działa. Tylko połączenia się zwieszają 🤔


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12924
  • 53106
  • 617

Głuchy telefon

@ProfundisJeśli to dzieje się tylko w rejo0nie działania tego BTS-a to koniecznie zgłoś to na infolinii/czacie.

Spróbuj podpytać czy tylko Ty masz takie objawy na tym nadajniku i koniecznie sprawdź kartę w innym telefonie, aby wyeliminować telefon lub kartę jako uszkodzone. Tylko testy pomogą coś ustalić

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 42
  • 106
  • 0

Głuchy telefon

@agat13No właśnie, w tym chyba problem. Wczoraj korzystałem rano z jednego BTSa, dziś restartowałem telefonu w całkowicie innym miejscu. Karta sim nówka.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 119
  • 425
  • 0

Głuchy telefon

Ustawienia -> Aplikacje -> Zarządzanie.

Wyszukaj aplikację "Dialer" lub "Telefon" (różnie się nazywa, w zależności od MIUI - Polska lub globalnego). Wyczyść wszystkie dane (na dole karty aplikacji). restart telefonu. Spróbuj czy zadziała.

Anonim

Nie dotyczy

Głuchy telefon


@Profundisnapisał(-a)

@agat13No właśnie, w tym chyba problem. Wczoraj korzystałem rano z jednego BTSa, dziś restartowałem telefonu w całkowicie innym miejscu. Karta sim nówka.


Jeśli na jakimś BTS masz te problemy, to zgłoszenie zrobić poprzez czat czy telefon, sprawdzą nadajnik 😉