Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dostałam wiadomość "witaj w Kosowie". Nigdy tam nie byłam.

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Dostałam wiadomość "witaj w Kosowie". Nigdy tam nie byłam.

Nie jestem pewna czy to forum jest dobrym miejscem na rozwianie wątpliwości, ale nie wiem jak skontaktować się bezpośrednio z Orange by to wyjaśnić. Niedawno pojechałam na weekend do Francji i z jakiegoś powodu dostałam wiadomość "witaj w Kosowie". Martwiące jest to, że w tej samej wiadomości otrzymałam informację, że za każdy MB transmisji danych zapłacę 31,76 zł. Problem w tym, że w Kosowie nigdy nie byłam - potwierdzi to mój paszport i bilety lotnicze. Martwię się o swój przyszły rachunek. Co mogę zrobić? Czy mam powody do obaw? 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Dostałam wiadomość "witaj w Kosowie". Nigdy tam nie byłam.

Kontakt poprzez czat na portalu z Orange, wyjaśnisz sprawę, co do komunikatu, jeśli masz włączony telefon i dane pakietowe w nim, to możesz zapłacić czasem za niechciane i drogie dane pakietowe, komunikat jest informacyjny "Witaj w Kosowie", za to opłaty nie ma @Cassie310 😉

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5
Anonim

Nie dotyczy

Dostałam wiadomość "witaj w Kosowie". Nigdy tam nie byłam.

Kontakt poprzez czat na portalu z Orange, wyjaśnisz sprawę, co do komunikatu, jeśli masz włączony telefon i dane pakietowe w nim, to możesz zapłacić czasem za niechciane i drogie dane pakietowe, komunikat jest informacyjny "Witaj w Kosowie", za to opłaty nie ma @Cassie310 😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dostałam wiadomość "witaj w Kosowie". Nigdy tam nie byłam.

Ostatnio pojawiają się dziwne oszustwa. Być może to błąd techniczny. Trzeba czytać rachunek bo roaming nie jest rozliczany online i na BOK może na dziś nie być informacji. Poza tym paszport nie jestem żadnym dowodem przy rozliczeniu usług telekomunikacyjnych. Trzeba wybrać ręczny wybór operatora i sprawdzać nazwę operatora jeśli ktoś chce mieć pewność że nie będzie niespodzianek przy rachunku.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Dostałam wiadomość "witaj w Kosowie". Nigdy tam nie byłam.

Cześć! Dziękuję za odpowiedź 😄 

Co do komunikatu, rozumiem, że jest informacyjny, ale w tym samym czasie używałam transferu danych do sprawdzania różnych rzeczy. Nie spodziewałam się jednak, że zapłacę za to cokolwiek ponad standardowe opłaty z okręgu EU. Inaczej wyłączyłabym transfer. Wygląda jednak na to, że żadne astronomiczne opłaty nie pojawiły się na mojej fakturze. Być może była to więc fałszywa wiadomość? 

Anonim

Nie dotyczy

Dostałam wiadomość "witaj w Kosowie". Nigdy tam nie byłam.

Jeżeli znajdowałaś się, gdzieś niedaleko księstwa Monaco i telefon zalogował się do sieci Monaco Telecom, to mogło zostać zindentyfikowane jako logowanie w Kosowie, ze względu na to iż powyższy operator obsługuje kosowską sieć Vala.

Ja zalogowałem się w Kosowie do sieci Mobitel i mi przyszło powiadomienie, że jestem na Słowenii, ponieważ tego operatora obsługuje słoweński telekom.

 


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8387
  • 53

Dostałam wiadomość "witaj w Kosowie". Nigdy tam nie byłam.

Cześć @Cassie310 daj znać jak już wyjaśnisz tą sprawę - czy wszystko jest ok. Dodatkowo rozważ oznaczenie wpisu jako rozwiązanie, który Ci w tym pomógł. Pozdrawiam 🙂