Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak synchronizacji poczty orange na Huawei P9 Lite


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Brak synchronizacji poczty orange na Huawei P9 Lite

Podepnę się pod temat. Mam ten sam objaw: brak synchronizacji. Po usunięciu maila z serwera (np.laptopem) mail pozostaje w telefonie, niezależnie od ustawień POP / IMAP (w Samsungu działało bez zarzutu). Do tego zdarza się, że nie pobiera wszystkich maili...

(Android 7, bez brandu)


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Brak synchronizacji poczty orange na Huawei P9 Lite

A jakie masz ustawienia? pokażesz screen bez danych prywatnych?

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Brak synchronizacji poczty orange na Huawei P9 Lite

w sumie tych ustawień jest niewiele: IMAP,synchro co 15 min, pobieranie załączników przez wifi.

Nie widzę nawet opcji "usuń z serwera po usunięciu z folderu"...

Synchronizuje tylko wtedy, kiedy pojawi się nowa poczta (wyrzuca stare - odczytane z lapka, pobiera w całości nowe; nie wiem po co w całości bo chciałbym same nagłówki)

 

W Samsungu takich problemów nie było.

W międzyczasie dostałem odpowiedź z Customer Suppot Huawei, z której niewiele wynika, a Pan który odpowiadał nie do końca zna działanie oprogramowania poczty.

Wydaje mi się, że niestety ten typ tak ma - po prostu brak ustawien, o których piszę. Jak się człowiek przyzwyczai do luksusu, to potem mu brakuje, a telefon robi co chce. Może firma zdecyduje się na wprowadzenie poprawek w nowej wersji. Może ...

Oczywiście mogę użyć innego programu pocztowego, podobnie jak już używam innego odtwarzacza muzyki (firmowy jest do niczego). No ale to jak kupić nowe auto i nadal jeździć busem, bo producent "zapomniał" wstawić wlew paliwa...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Brak synchronizacji poczty orange na Huawei P9 Lite

Obecne problemy z pocztą Orange wynikają z modernizacji platformy Multiboxa. Opisane jest to w kilku innych wątkach na Nasz Orange.

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Brak synchronizacji poczty orange na Huawei P9 Lite

ale to nie jest w poczcie Orange... moja poczta firmowa.