Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak WiFi Calling na Samsungu Galaxy S7 Edge - Android 7.0

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Brak WiFi Calling na Samsungu Galaxy S7 Edge - Android 7.0

Panowie mam Androida 7.0 najnowsza wersja i nie mam dalej wifi calling na moim s7 Edge:(

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Brak WiFi Calling na Samsungu Galaxy S7 Edge - Android 7.0

@RychuPeja, podpytam jutro kolegów zajmujących się u nas oprogramowaniem i dam znać. Może warto też podpytać w społeczności Samsunga? https://eu.community.samsung.com/t5/pl/ct-p/pl

 

update:

 

Podpytałem, @RychuPeja i wygląda to tak:

Jeśli masz Androida 7.0 i oprogramowanie Orange to wchodzisz w Ustawienia > Połączenia > WiFi Calling. Jeśli masz oprogramowanie producenta (xeo) to w domyślnej aplikacji do wykonywania połączeń wybierasz opcje (trzy kropki w prawym górnym rogu) i znajdziesz tu WiFi Calling.

 

Nie ma innej opcji. Jeśli używasz Andka 7.0 i nie znajdujesz WiFi Calling to prawdopodobnie masz wgraną wersję oprogramowania, której nie mieliśmy w rękach. Pokaż proszę co masz w Ustawienia > Informacje o telefonie > Oprogramowanie dostawcy usług

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

12 ODPOW. 12

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

VoLTE i WiFi Calling na Samsungu

@RychuPeja, a gdzie sprawdzasz? Telefon z softem Orange czy producenta? W aplikacji do wykonywania połączeń (w opcjach) - nie ma?

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

VoLTE i WiFi Calling na Samsungu

Soft producenta. tam gdzie koledzy sprawdzali nie ma, wyszukuje też w ustawieniach za pomocą szukajki i też nic z połączeniami przez wifi nie znajduje ...


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

VoLTE i WiFi Calling na Samsungu

Pomoże ktoś? Macie jakiś pomysł.

Aha i jeszcze jedno na S6 EDGE XEO też nie ma, ale tutaj musi być chyba brandowany soft.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Brak WiFi Calling na Samsungu Galaxy S7 Edge - Android 7.0

@RychuPeja, podpytam jutro kolegów zajmujących się u nas oprogramowaniem i dam znać. Może warto też podpytać w społeczności Samsunga? https://eu.community.samsung.com/t5/pl/ct-p/pl

 

update:

 

Podpytałem, @RychuPeja i wygląda to tak:

Jeśli masz Androida 7.0 i oprogramowanie Orange to wchodzisz w Ustawienia > Połączenia > WiFi Calling. Jeśli masz oprogramowanie producenta (xeo) to w domyślnej aplikacji do wykonywania połączeń wybierasz opcje (trzy kropki w prawym górnym rogu) i znajdziesz tu WiFi Calling.

 

Nie ma innej opcji. Jeśli używasz Andka 7.0 i nie znajdujesz WiFi Calling to prawdopodobnie masz wgraną wersję oprogramowania, której nie mieliśmy w rękach. Pokaż proszę co masz w Ustawienia > Informacje o telefonie > Oprogramowanie dostawcy usług


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Brak WiFi Calling na Samsungu Galaxy S7 Edge - Android 7.0

@RychuPeja Czy odpowiedź Artura rozwiązał problem? Jeśli tak nie omieszkaj oznaczyć jej jak rozwiązanie! Mrugający mężczyzna


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Brak WiFi Calling na Samsungu Galaxy S7 Edge - Android 7.0

Witam wiem ze temat juz byl jakis czas i okazuje sie ze są różne wersje oprogramowania pod względem językowym i np. Tak jak ja mam wersje niemiecką nie ma wi-fi calling 😞 szkoda ze aplikacja dla samsunga s7 jest blokowana przez orange 😞 bo naprawde nie mam czasu latac do samsunga i zmieniac oprogramowania jak lada moment bedzie nowy android mam nadzieje ze wtedy zadziala...

Tak kontaktowałem sie z samsungiem w tej sprawie

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Brak WiFi Calling na Samsungu Galaxy S7 Edge - Android 7.0

@Danzuz, musimy mieć pewność, że usługa będzie działać prawidłowo i nie popsuje połączeń sieciowych, dlatego WiFi Calling możemy udostępniać tylko po dokładnym przetestowaniu działania danego oprogramowania.
Wersji oprogramowania jest mnóstwo i nie możemy sobie pozwolić na testowanie wszystkich, dlatego wdrażamy na dwóch zdecydowanie najpopularniejszych wśród użytkowników: XEO ("czyste" oprogramowanie producenta) oraz soft z brandem Orange PL.
Jeśli masz inną wersję softu to wydanie nowej "dużej" wersji Androida tego nie zmieni i nie będziesz mógł korzystać z WiFi Calling, więc polecam wgranie już teraz wspieranego oprogramowania.
Jeśli czujesz się mocny w softwarze to bez wychodzenia z domu możesz wgrać XEO. Zdaje się, że nie traci się gwarancji, ale ręki sobie uciąć nie dam, bo to pytanie do Samsunga.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Brak WiFi Calling na Samsungu Galaxy S7 Edge - Android 7.0

Podobno ze sie traci caly czas odsyłali mnie do ich punktu

Szkoda bo aplikacje zainstalowalem na sile tylko no nie puszcza mnie dalej
Screenshot_20171218-111313.png

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Brak WiFi Calling na Samsungu Galaxy S7 Edge - Android 7.0

No właśnie ja się spotkałem z różnymi głosami, przeważały te, że jeśli wgrywa się XEO to się nie traci, a jeśli inne to się traci, no ale skoro przedstawiciele Samsunga twierdzą inaczej to może coś się zmieniło. Nie ma w tej chwili opcji obejścia tego tematu, więc pozostaje wycieczka do serwisu i poproszenie o wgranie XEO lub Orange PL.