Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błędny numer imei na fakturze


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 12
  • 0

Błędny numer imei na fakturze

Dzień dobry!

7.07 zepsuł mi się telefon, nie jestem w stanie go włączyć, widoczna jest szara poświatą nic więcej. Oddalał telefon do serwisu, ale po 3 tygodniach wrócił z informacją, że numer imei telefonu jest różny od numeru na fakturze i nie ruszą z naprawą dopóki numery się nie będą zgadzać. Zglaszalam sprawę telefonicznie i jak się później okazało nie zostało zlecenie przyjęte. Pisałam na chacie i raz Pan stwierdził, że to nie ich działka a drugi raz zgłoszenie zostało przyjęte i dostałam duplikat faktury ze starym, błędnym numerem imei. 18.09 mija mi okres gwarancyjny. Czy macie Państwo pomysł jak mogę tę sprawę załatwić czy już tylko uderzać do Rzecznika Praw Konsumenta?

24 ODPOW. 24

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Błędny numer imei na fakturze

A gdzie zakupiłeś telefon? salon, infolinia, strona www, od osoby trzeciej?

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 12
  • 0

Błędny numer imei na fakturze

Strona www, przez konto w mój orange


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Błędny numer imei na fakturze

A nie dokonywałeś po zakupie jakiś wymian, czy wcześniej korzystałaś z gwarancji lub rękojmi?

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 12
  • 0

Błędny numer imei na fakturze

Nie, był kupiony oryginalnie w Orange, używany aż do momentu zepsucia. Nie sorawdzilam numeru przy zakupie, ale nie przyszlo mi to do glowy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Błędny numer imei na fakturze

Wg mnie poproś na czacie/infolinii o zarejestrowanie formalnej reklamacji z domaganiem się odpowiedzi pisemnej np. na maila. Być może zaszła jakaś pomyłka.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 12
  • 0

Błędny numer imei na fakturze

Dziękuję za zainteresowanie. Prosiłam, podawałam numer z faktury i numer podany przez serwis. Nadal sprawa nie jest rozwiazana, a jak już zostało zarejestrowane zgłoszenie to odpowiedzią był duplikat faktury, który zawierał ten sam numer co wcześniej wiec serwis nie przyjmie telefonu. Telefon się nie włącza więc nie mogę sprawdzić numeru.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Błędny numer imei na fakturze

A masz pudełko?

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 12
  • 0

Błędny numer imei na fakturze

Niestety nie, tylko dokumenty z pudełka. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52617
  • 601

Błędny numer imei na fakturze

@Monika138 Znajomy kiedyś w takiej sytuacji podpiął telefon kablem USB do komputera i za pomocą softu dla konkretnego urządzenia zrzucił dane z uszkodzonego aparatu. Wygoogluj po nazwie producenta zgrywanie danych z uszkodzonego telefonu. Może coś podpowiedza. Może tel się włącza,a,tylko wyświetlacz padł?