Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Antena Paraboliczna Hm.

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 31
  • 1
  • 0

Antena Paraboliczna Hm.

Czego ja nie robiłem niech Pan wcześniej zapyta pierwszye co zrobiłem to to.

Anonim

Nie dotyczy

Antena Paraboliczna Hm.

A zrobić test karty sim w innym urządzeniu, np smartfoni na nim zrobić speedtest??

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 31
  • 1
  • 0

Antena Paraboliczna Hm.

To samo jest.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 541
  • 648
  • 24

Antena Paraboliczna Hm.

Wypróbuj program LTE Watch: http://www.lte-anbieter.info/ltewatch/huawei.php
Poda on wszystkie parametry o sygnale jak również będziesz mógł wymusić częstotliwość 800/1800/2600MHz. Od dawna korzystasz z tej anteny? Jeśli tak to obecnie warto spróbować wymusić częstotliwość 800MHz, po ukazanym Cell ID można znaleźć nadajnik sposobem opisanym tutaj: http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?f=14&t=46043 i odpowiednio zmienić kierunek anteny w stronę nadajnika.
Przydatna będzie również mapa nadajników: http://beta.btsearch.pl/
Porada - prawy przycisk myszy na nadajnik i ustawiając kursor na dom będziesz wiedział w jakim kierunku ustawić antenę.

Po wymuszeniu pasma powinno się ponownie wyznaczyć Orange Strefę na Mój Orange, ponieważ po takiej zmianie Orange może zacząć naliczać przesył z pakietu spoza strefy.

Co do samej anteny - niestety musiałbyś mieć antenę MIMO 2x2(z dwoma wyjściami) o wielkości tej ze zdjęcia z jednym wyjściem, ponieważ umiejscowienie drugiej takiej anteny obok niewiele da, bo odbicie sygnału jest kierowane wprost na pierwszą antenę (tak jak na konwerter przy telewizji satelitarnej)


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 31
  • 1
  • 0

Antena Paraboliczna Hm.

Nie mam żadnej anteny narazie w tym jest problem a ten program mi nie działą bo nic nie wyświetla parametrów.To jaką pan poleca antenę?


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 31
  • 1
  • 0

Antena Paraboliczna Hm.

Teraz zaczoł działać program.

 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 541
  • 648
  • 24

Antena Paraboliczna Hm.

Musisz wejść w ustawienia (Einstellungen) programu, zmienić adres IP (Adresse) routera na 192.168.2.1 lub 192.168.8.1 (można sprawdzić w przeglądarce które IP otworzy panel konfiguracyjny routera) oraz poniżej wpisać hasło do tego panelu ( jeśli nie było zmieniane należy zaznaczyć powyżej "Standard"). Potem możesz mi podać Global Cell ID to znajdę Ci nadajnik i podam link. 🙂

Czyli bez anteny masz 2 kreski? Tak więc najpierw warto wymusić częstotliwość 800MHz tym programem. Osobiście polecałbym antenę panelową na konkretną częstotliwość 800 lub 1800 MHz.
Nie mów mi na "Pan" 😉
Anonim

Nie dotyczy

Antena Paraboliczna Hm.

@Metin2 

Na forach nie piszemy "Pan/Pani" tylko piszemy po "imieniu/nicku". Nie da, się polecić konkretnej anteny trzeba eksperymentować.Też korzystam z edycji posta.

 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 31
  • 1
  • 0

Antena Paraboliczna Hm.

Nie pisze 😕


xxx.png

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 31
  • 1
  • 0

Antena Paraboliczna Hm.

na 800 mam 2 kreski ale wolniejszy internet a na 1800 ma 1 kreskę a szybszy internet 😕