Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

wifi calling na realme GT Master Edition 5G 6/128GB

ROZWIĄZANE

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 6
  • 5
  • 1

wifi calling na realme GT Master Edition 5G 6/128GB

Telefonu jeszcze nie kupiłem. Myślałem żeby odpalić telefon w salonie z moją kartą którą teraz używam....jak pozwolą oczywiście.

Anonim

Nie dotyczy

wifi calling

@zbkusy  to cię rozczaruję, nie ma opcji konfiguracji do uruchomienia telefonu z własną kartą sim, chyba że na ekspozycji taki mają, gro ma jednak tylko atrapy, ja bym kupił ten telefon w sklepie Orange, na ich stronie www, wtedy jest szansa na wi-fi Calling 😎


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5371
  • 21522
  • 173

wifi calling


@Anonimnapisał(-a)

...

pisałem że masz wifi Calling, jest pewnie aktywne, jednak bez brandu Orange, nie będzie ci działać

...


Tak z czystej ciekawości, czemu tak sądzisz? Nigdzie na stronie:

https://www.orange.pl/poradnik/siec-komorkowa/dzwonienie-przez-wi-fi-poznaj-wi-fi-calling/

nie jest to napisane. Mój telefon na 100% nie jest brandowany i wygląda na to że rzeczona usłga na nim działa. Czy też tylko mi się zdaje że działa? Znasz jakiś test który pozwoliłby to zweryfikować?

 

Anonim

Nie dotyczy

wifi calling

@j131  mam niby wspierany telefon, vowifi jednak nie działa, może winny router, nie wiem, można sprawdzić instalując aplikację wi-fi Calling, są w sklepie Google Play, aktywują tą usługę jeśli jest w telefonie, ale nie gwarantują, że będzie to działać w Orange. 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5371
  • 21522
  • 173

wifi calling

@Anonim 

Pełna zgoda co do tego, że nie ma gwarancji działania. Ale nie ma też gwarancji nie działania. Co do instalacji apki która już nie jest oficjalnie wspierana to mam mieszane uczucia co do wiarygodności takiego testu. Usługa zresztą aktywowała się bez tego. Huawei P20 Lite, android 9, niebrandowany.

j131_0-1651174821522.png

 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

wifi calling

U siebie mam ikonę w menu

Screenshot_20220428-214808_One UI Home.jpg

 i jak korzystam, to się na górnym pasku aktywuje

Anonim

Nie dotyczy

wifi calling

Jak pisałem są aplikacje do sprawdzenia i włączenia wi-fi Calling, ale one usługi w Orange nie aktywują, dlatego jest tyle postów w sieci, sporo użytkowników ma z wi-fi Calling problem, tak jak VoLTE. 

Mi VoLTE działa i to wystarczy  wi-fi Calling ma koszmarną jakość dźwięku,  więc nie drąże gdzie tkwi problem, czy w telefonie, czy gdzie indziej. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

wifi calling

@Anonim  problem tkwi w zasięgu samego wifi I jego działaniu nawet przy usługach głosowych.

agat13_0-1651175964562.png

Tryb Samolotowy, wifi włączone, w prawym górnym rogu ikona wificalling i połączyłem się testowo z drugim telefonem

Anonim

Nie dotyczy

wifi calling na realme GT Master Edition 5G 6/128GB

Na iPhone 12 to mi działa, Motorola focha robi, ale mi na tym nie zależy😎

Anonim

Nie dotyczy

wifi calling na realme GT Master Edition 5G 6/128GB

@zbkusy oznaczył rozwiązanie, to widocznie pomocy już nie chce 🙄

Ale jedno ci napisze, musisz kupić telefon w sklepie Orange, nie ten z tematu jednak, celuj w Xiaomi z listy od Orange, ljak są na liście volte, to i Wi-Fi Calling też działa, lub kup iPhone 12/ 13 gdziekolwiek, na nich Wi-Fi Calling działa 😎