Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange nie widzi światłowodu

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 30
  • 0

Orange nie widzi światłowodu

Mam prośbę o poradę, od 2 lat mam wprowadzony do budynku światłowód, wtedy dom był jeszcze w budowie, teraz chcemy się przeprowadzić i w tym momencie Orange informuje nas, że nie ma możliwości podłączenia ponieważ nie mamy światłowodu, próba ustenia czegokolwiek przez infolinię kończy się odsyłaniem do techników na których raz mam czekać 3 tygodnie, raz tydzień, czy ktoś może spotkał się z takim problemem i podpowie kto może pomóc w takiej sytuacji, dodam że budynki po drugiej stronie ulicy korzystają ze światłowodu Orange

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Orange nie widzi światłowodu

Jak było robione zamówienie awaryjnie to warto potem upewnić się, że weszło (bo jak robią ten sposób żadnego potwierdzenia na email ani SMS nie zobaczysz, nie będzie też śladu na MO).

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

29 ODPOW. 29
Anonim

Nie dotyczy

Orange nie widzi światłowodu

@Alldona  salon Orange odwiedzić i zgłoś że jest możliwość świadczenia usługi, technik to oceni i tyle.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Orange nie widzi światłowodu

@Alldona  tak jak mówią na infolinii i pisze @Anonim , bez wizyty technika który to oceni wszystko na miejscu się nie obędzie, oczywiście na wizytę trzeba poczekać w zależności od zajętych terminów nawet i do miesiąca.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Orange nie widzi światłowodu

@Alldona Poszukaj na klatce schodowej lub w piwnicy takich skrzynek. Jak są to światłowód w bloku jest a jak nie ma to... przykro mi.

20220317_112608~2.jpg

 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Orange nie widzi światłowodu

@marder  zdaje się że @Alldona  pisze o nowo wybudowanym własnym domu, a nie bloku (przynajmniej ja tak wywnioskowałem z postu). 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Orange nie widzi światłowodu

@slav72 Trudno wyczuć. Jeśli to dom jednorodzinny to chyba właściciel powinien wiedzieć czy ma światłowód na posesji czy go nie ma. Stąd moje przypuszczenie że rozmawiamy o bloku.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Orange nie widzi światłowodu

@marder   pisze też że światłowód jest wprowadzony do budynku więc najlepiej jak zamówi technika i ten sprawdzi wszystko na miejscu fachowym okiem.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Orange nie widzi światłowodu

@slav72 To też dziwne bo monterzy nie wprowadzają światłowodu do domu jednorodzinnego bez umowy na usługę. 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 30
  • 0

Orange nie widzi światłowodu

Dziękuję za odzew, jest to dom jednorodzinny, kabel jest wprowadzony do bydynku dzięki uprzejmości pana kopiącego, jak się pogada, pomoże to można, okazało się jednak że jakiś były pracownik odchodząc pokasował dane na temat inwestycji i aktualnie przy mojej wewnętrznej uliczce jest 11 adresów ze światłowodem, ale z powodu papierologii orange nie może puścić sygnału, niestety próba zamówienia techników skończyła się sms od orange że nie mogą podłączyć światłowodu, dodam że podobne doświadczenia do moich mają pozostali sąsiedzi czyli rozbicie o spychologię


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Orange nie widzi światłowodu

@Alldona  proponuję wystosować wspólnie z sąsiadami pismo w tej sprawie z dokładnym opisem co i jak i wysłać poleconym na adres

Orange Polska S.A.

Jagiellońska 34

96-100 Skierniewice