Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

wifi calling na realme GT Master Edition 5G 6/128GB

ROZWIĄZANE

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 6
  • 5
  • 1

wifi calling na realme GT Master Edition 5G 6/128GB

Dzień dobry , czy telefon

realme GT Master Edition 5G 6/128GB ma wifi calling w Orange ?

 

_________

* W temacie doprecyzowano tytuł i kategorię - Wiktor

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 6
  • 5
  • 1

wifi calling

Właśnie dostałem info z pl realme że telefon ma wifi calling ,muszę tylko w jakimś sklepie sprawdzić czy działa w Orange z moim SIM

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

30 ODPOW. 30

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

wifi calling

@zbkusy jeżeli jest z dystrybucji Orange i znajduje sie na liście wspieranych telefonów, to WiFi Calling powinno działać. W innym przypadku nie jest gwarantowane.

Warto też sprawdzić na infolinii, czacie, czy jest włączona usługa WiFi Calling.

Tu informacje o WiFi Calling oraz lista wspieranych telefonów:

https://www.orange.pl/view/wificalling


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

wifi calling

@zbkusy Nigdzie nie ma informacji o wspieraniu wifi calling na tym smartfonie. Jest VoLTE, ale o tym ani słowa. nawet na stronie producenta 🙂 https://www.realme.com/pl/realme-gt-master-edition/specs 


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 6
  • 5
  • 1

wifi calling

Wszystko ok, ale na youtube są filmiki jak się to w tym telefonie uruchamia , normalnie w menu SIM.?

Anonim

Nie dotyczy

wifi calling


@zbkusynapisał(-a)

Wszystko ok, ale na youtube są filmiki jak się to w tym telefonie uruchamia , normalnie w menu SIM.?


Dane i ustawienia karty sim, tam powinno być wifi calling 😉

Jeszcze dodam, że vowifi działa tylko jeśli telefon ze sklepu Orange, volte będzie ci działać jeśli telefon na liście, wspieranych telefonów volte 😉


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21545
  • 173

wifi calling

@zbkusy 

Filmiki na wiele się nie zdadzą. Jeśli działa to działa, opcje same się magicznie pokazują i monitują o akcję. Jeśli nie działa to opcji po prostu nie ma, nigdzie ich nie widać.

Magiczne listy i zaklęcia to jedno, a praktyka jest jedynym niestety weryfikatorem. Najtrudniej znaleźć urządzenie na którym działają SMSy przez WiFi (prawdziwa egzotyka), VoLTE jest dość popularne, ale VoWiFi (aka WiFi calling) też potrafi działać nawet na starszych sprzętach, także tych niebrandowanych. Tak że na Twoje pytanie na 100% tylko ktoś z identycznym sprzętem może odpowiedzieć. Czyli nie ja.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 6
  • 5
  • 1

wifi calling

Właśnie dostałem info z pl realme że telefon ma wifi calling ,muszę tylko w jakimś sklepie sprawdzić czy działa w Orange z moim SIM

Anonim

Nie dotyczy

wifi calling

@zbkusy  to co o znaczyłeś jako rozwiązanie, nie jest rozwiązaniem tematu, pisałem że masz wifi Calling, jest pewnie aktywne, jednak bez brandu Orange, nie będzie ci działać, aplikacji wi-fi Calling od Orange nie ma w sklepie Google Play, więc wsparcie Realme się myli i pomoc nijaka 😎


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 6
  • 5
  • 1

wifi calling

Co ciekawe ten telefon jest w oficjalnej sprzedaży Orange. W specyfikacji piszą że ma VOLTE a o WC nic nie piszą ....ale  w innych telefonach jest zapis WC -nie , a w tym nic....


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

wifi calling

@zbkusy  oficjalna sprzedaż tego modelu przez Orange to jedno, a to czy Ty kupiłeś  w Orange, a przez to moze/nie może działać w w trybie WC to inna rzecz. 

Najlepiej kupić starter za 5 zł i samemu sprawdzić w sklepie realme. U mnie w samsungu jest to jako opcja telefonu, więc mając kartę,  telefon i zapewnienie Salonu, że karta jest  współpracująca z WC będziesz wiedział wszystko, a nie wróżył  z fusów