Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

wifi calling dla sms-ów


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 28
  • 73
  • 6

wifi calling dla sms-ów

Walnąłem się. Jedna głupia literka, a potrafi zrobić wielką różnicę...... wstyd!

Poprawiam się zatem, póki wieść nie poszła za mocno w świat - skupiamy się na SMSach, i tych natywnych, i tych w aplikacji. Ale w tej kolejności.

 

O MMSach na razie cisza, producenci nie wyrywają się specjalnie z informacjami, że MMS over IP będą mieli w swoich modelach.

 

Za zamieszanie - raz jeszcze przepraszam.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 541
  • 648
  • 24

wifi calling dla sms-ów

Jeśli pojawi się wsparcie po stronie producentów to obsługa po stronie sieci będzie prosta do wdrożenia czy będzie to tak skomplikowane jak SMS?

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 541
  • 648
  • 24

wifi calling dla sms-ów

@bchmiel75 "O MMSach na razie cisza, producenci nie wyrywają się specjalnie z informacjami, że MMS over IP będą mieli w swoich modelach."
To jak MMS działają w T-mobile? Mają podobna listę smartfonów z obsługą WiFi Calling co Wy 🙂
Ponadto niektórzy donoszą, że w Orange/Nju działają im MMS na sofcie bez brandu w trybie samolotowym z włączonym WiFi. Co ciekawe SMS'y nie działają.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 10
  • 0

wifi calling dla sms-ów

Mam nadzieję, że szybko się z tym uporacie i wysyłanie sms-ów przez wifi będzie możliwe. Bardzo mi to ułatwi życie:)


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

wifi calling dla sms-ów

Też nie mogę się doczekać żeby chociaż SMSy były wysyłane i odbierane przez WiFi.. bo od jakiegoś czasu w domu często mam "brak usług" i nie wiem, czy to stacja bazowa, czy moja karta SIM albo telefon ,,, a jeśliby była ta usługa to bym spokojnie mógł odbierać hasła na potwierdzenia transakcji w banku itp.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 330
  • 368
  • 6

wifi calling dla sms-ów

@Misiek62, również na to czekam z utęsknieniem.Emotikon: Obojętny


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 8
  • 0

wifi calling dla sms-ów

Orange dalej stoi w miejscu z SMS przez wifi!

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 10
  • 0

wifi calling dla sms-ów

A dzialaja oni wogole cos w tym kierunku czy juz odpuscili sobie temat?

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 8
  • 0

wifi calling dla sms-ów

Chyba sobie już odpuścili bo nic nie działają w tym temacie,a SZKODA.

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

wifi calling dla sms-ów

Nic z tych rzeczy. Pojawiły się pewne przeszkody we wdrożeniu funkcji, ale nie są nie do ominięcia i właśnie je rozpracowujemy. Niezmiennie planujemy uruchomienie SMSów w WiFi Calling.