Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

wifi calling dla sms-ów


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 94
  • 327
  • 1

wifi calling dla sms-ów

Sprawdzałem przed chwilą:

 

a) Urządzenie: iPhone 12

b) Typ karty: eSIM

 

W trybie samolotowym dalej bez zmian. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 111
  • 246
  • 1

wifi calling dla sms-ów

Samsung po aktualizacji kwietniowej z tradycyjnym SIM bez zmian również


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 21
  • 0

wifi calling dla sms-ów

Zawsze jak ktoś odpisuje to dostaje maile i czytam u mnie nie działa, tu tez nie działa itd. Ale ciągle gorąco liczę że w końcu zobaczę zupełnie odwrotne wiadomości że wszystko działa jak należy , że Orange stanęło na wysokości zadania. Jeszcze niedługo i wszyscy będziemy sie z tego śmiali i zapomnimy o tym wątku 😉


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 30
  • 39
  • 0

wifi calling dla sms-ów

Ja od zawsze byłem w Orange ale zrezygnowałem z powodu smsów, płacąc karę za przedwczesne rozwiązanie umowy, także ja już się chyba nie doczekam do 09.05.2021 raczej nie uda mi się sprawdzić czy działa i też zapomnę o tym wątku 😉 ale  śmiał się nie będę bo jest to do tej pory dość upierdliwe


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 380
  • 1

wifi calling dla sms-ów

Wificalling lg g6 nie działają smsy tydzień temu sprawdzałem


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 30
  • 39
  • 0

wifi calling dla sms-ów

SamsungS20 FE 5G po aktualizacji kwietniowej , czego można się było spodziewać nie działa ją smsy po wifi


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 452
  • 834
  • 3

wifi calling dla sms-ów

Po Orange właściwie niczego, czyli zgodnie z oczekiwaniami. Na s10 nawet jeszcze nie puścili kwietniowego update'u...

Anonim

Nie dotyczy

wifi calling dla sms-ów

@gk2a6  ty tak na poważnie z tymi aktualizacjami? 

Mam kilka telefonów bez brandu i jeszcze marcowe poprawki mają, więc nie czepiaj się, zawsze później z brandem telefony aktualizacje dostają i tu operator nie gra roli! 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 21
  • 0

wifi calling dla sms-ów

Trwa i trwa. Wieczność


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 452
  • 834
  • 3

wifi calling dla sms-ów

@Anonim  tak, ja tak poważnie z aktualizacjami. Operator dostaje oprogramowanie z 30 dniowym wyprzedzeniem. Dlatego zdarzały się przypadki że oprogramowanie operatorskie było publikowane przed XEO, a często kilka dni po nim (popatrz na telefony S20). Jedynym powodem dla którego te opóźnienia są większe JEST OPERATOR. Dlaczego wprowadzasz w błąd?