Nie można wyświetlić tego widżeta.

wifi calling dla sms-ów

Poziom 36, Guru *
  • 6268
  • 11158
  • 194

wifi calling dla sms-ów

@gk2a6  to teoretyczne wnioski, ja tam się nie spotkałem, by aktualizacja kwietniowa w kwietniu wyszła, brand czy nie, opóźnienie jest, co najmniej miesięcznie, może być jedynie różnica w innym regionie, ale nasz to III Świat 🤣

Poziom 20, Pasjonat
  • 212
  • 259
  • 2

Poziom 36, Guru *
  • 6268
  • 11158
  • 194

wifi calling dla sms-ów

@gk2a6  szkoda że się nie rozumiemy, może tylko Apple wypuszcza poprawki natychmiast, jak luki czy błędy w oprogramowaniu są, Android nie jest tak szybko aktualizowany, błędy z marca są naprawiane aktualizacją w kwietniu, kto wypuści aktualizację wcześniej przed wykryciem błędu, to chyba Google ma maszynę czasu, ale co mi tam, uwierzę tobie, przytoczone linki też coś znaczą, Google lepiej dba o Androida, ba producenci też, od razu poprawki w jeden dzień robią i aktualizacje są kwietniowe w kwietniu, pewnie w maju już SMS po wi-fi będzie w Orange. To kwestia aktualizacji. 

Poziom 20, Pasjonat
  • 212
  • 259
  • 2

wifi calling dla sms-ów

Dziś pojawiła się aktualizacja dla oprogramowania orange OPV dla S10+.

Zgadliście - oczywiście dalej sms po wifi calling nie działa. W trybie samolotowym, włączone wifi, jest ikonka wifi calling, jest połączenie do IMS. Połączenia działają, SMSy nie dochodzą ani nie da się ich wysyłać.

xD

Poziom 17, Komentator
  • 45
  • 60
  • 0

wifi calling dla sms-ów

A u mnie nadal na Redmi Note 7 działają smsy po Wifi. Co prawda zmieniłem profil IMS na uniwersalny, ale działa z kazdym operatorem w Polsce.

Poziom 12, Recenzent
  • 21
  • 29
  • 0

wifi calling dla sms-ów

Ponad miesiąc od startu usługi (wg regulaminu) iphone 12 pro (w trybie samolot z włączonym wifi) SMS'y po wifi calling nie działają ...

Poziom 13, Recenzent
  • 30
  • 38
  • 0

wifi calling dla sms-ów

jeszcze rok albo dwa i na pewno się uda🤣

Poziom 10, Poszukiwacz
  • 12
  • 15
  • 0

wifi calling dla sms-ów

Leci tydzień za tygodniem miesiąc za miesiącem a to nadal nie działa

Poziom 37, Guru **
  • 10591
  • 18289
  • 377

wifi calling dla sms-ów

@OddawnaOrange przecież Działa, tylko my nie mamy sprzętu do obsługi, na, nawet nie wiemy jaki to ma być 🤔🙂

Poziom 12, Recenzent
  • 21
  • 29
  • 0

wifi calling dla sms-ów

Pojawiła się lista telefonów wspierających sms w wifi calling 🙂

Iphone 12 Pro - przy wysyłaniu nie pojawia się błąd ale sms'y nie dochodzą do adresata (wifi calling + tryb samolot)