Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

wifi calling dla sms-ów

Anonim

Nie dotyczy

wifi calling dla sms-ów

@gk2a6  to teoretyczne wnioski, ja tam się nie spotkałem, by aktualizacja kwietniowa w kwietniu wyszła, brand czy nie, opóźnienie jest, co najmniej miesięcznie, może być jedynie różnica w innym regionie, ale nasz to III Świat 🤣


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 448
  • 831
  • 3

wifi calling dla sms-ów

Anonim

Nie dotyczy

wifi calling dla sms-ów

@gk2a6  szkoda że się nie rozumiemy, może tylko Apple wypuszcza poprawki natychmiast, jak luki czy błędy w oprogramowaniu są, Android nie jest tak szybko aktualizowany, błędy z marca są naprawiane aktualizacją w kwietniu, kto wypuści aktualizację wcześniej przed wykryciem błędu, to chyba Google ma maszynę czasu, ale co mi tam, uwierzę tobie, przytoczone linki też coś znaczą, Google lepiej dba o Androida, ba producenci też, od razu poprawki w jeden dzień robią i aktualizacje są kwietniowe w kwietniu, pewnie w maju już SMS po wi-fi będzie w Orange. To kwestia aktualizacji. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 448
  • 831
  • 3

wifi calling dla sms-ów

Dziś pojawiła się aktualizacja dla oprogramowania orange OPV dla S10+.

Zgadliście - oczywiście dalej sms po wifi calling nie działa. W trybie samolotowym, włączone wifi, jest ikonka wifi calling, jest połączenie do IMS. Połączenia działają, SMSy nie dochodzą ani nie da się ich wysyłać.

 

xD

Anonim

Nie dotyczy

wifi calling dla sms-ów

A u mnie nadal na Redmi Note 7 działają smsy po Wifi. Co prawda zmieniłem profil IMS na uniwersalny, ale działa z kazdym operatorem w Polsce.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 26
  • 43
  • 0

wifi calling dla sms-ów

Ponad miesiąc od startu usługi (wg regulaminu) iphone 12 pro (w trybie samolot z włączonym wifi) SMS'y po wifi calling nie działają ...


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 30
  • 39
  • 0

wifi calling dla sms-ów

jeszcze rok albo dwa i na pewno się uda🤣


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 21
  • 0

wifi calling dla sms-ów

Leci tydzień za tygodniem miesiąc za miesiącem a to nadal nie działa


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

wifi calling dla sms-ów

@OddawnaOrange przecież Działa, tylko my nie mamy sprzętu do obsługi, na, nawet nie wiemy jaki to ma być 🤔🙂


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 26
  • 43
  • 0

wifi calling dla sms-ów

Pojawiła się lista telefonów wspierających sms w wifi calling 🙂

 

Iphone 12 Pro - przy wysyłaniu nie pojawia się błąd ale sms'y nie dochodzą do adresata (wifi calling + tryb samolot)