Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

wifi calling dla sms-ów


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

wifi calling dla sms-ów

W jakim banku masz konto?
Anonim

Nie dotyczy

wifi calling dla sms-ów


@Piotrekk85napisał(-a)
W jakim banku masz konto?

Bank ING ;)


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

wifi calling dla sms-ów

Anonim

Nie dotyczy

wifi calling dla sms-ów

@Piotrekk85  teraz doczytałem... 👀

Ostatnio mało czasu mam na czytanie ich poczty, fakt że potwierdzeń sms nie ślą, ale część tak działała od dawna, teraz to rozpowszechnili, to akurat mi pasuje.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 11
  • 0

wifi calling dla sms-ów

W pace banku system  wybiera  sposób  potwierdzenia jeżeli  wybierze SMS wtedy  zaczyna  się  problem 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

wifi calling dla sms-ów

To niszowy bank. Kurczę szukacie argumentów na siłę. W kontekście biznesowym PSD2 nic nie zmienia. Jeśli chcecie byś super bezpieczni już dziś można włączyć sobie w większości banków zabezpieczenia. Niestety żaden bank póki co nie radzi sobie z tym na poziomie UX. Jeśli chcecie mieć to co dziś, też na własne życzenie też można pozostać. Są alternatywne opcje niż SMS.

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 30
  • 39
  • 0

wifi calling dla sms-ów


@Piotrekk85napisał(-a)
To od czerwca masz też potwierdzenia w apce https://www.ing.pl/indywidualni/bankowosc-internetowa/bezpieczenstwo/autoryzacja-transakcji

Nie do końca tak to dobrze działa, akurat mam konto w ING robię sporo przelewów i czasem potwierdza się w apce a czasem nie wiadomo z jakiego powodu potwierdzenie jest przez SMS jak się nie ma zasięgu żadnej sieci jest to strasznie irytujące. 

Bieganie od komputera na dwór po SMS i tak kilka przelewów przy tak rozwiniętej technologii żenada. 

Mam też konto w mBanku i potwierdzam tylko w apce nie ma żadnych problemów. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 47
  • 43
  • 4

wifi calling dla sms-ów

Nie szukajmy daleko po bankach... jak chcesz włączyć lub wyłączyć usługi na koncie Orange też czasem musisz potwierdzić kod z smsa...


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 132
  • 112
  • 6

wifi calling dla sms-ów

Nie da sie pomoc jak ktos tego nie chce. Orange to pod wieloma wzgledami beton i procesowy PRL,  tyle 😕 nie wygrasz.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 330
  • 368
  • 6

wifi calling dla sms-ów

@JanuszI, np. potwierdzić założenie nowego konta na MO...

Idzie zima, robienie przelewów stanie się boleśnie zimne. 😛

 

Tak w ogóle, co tak mało głosów?Emotikon: LOL

https://nasz.orange.pl/t5/Pomys%C5%82y/Wdro%C5%BCenie-obs%C5%82ugi-SMS%C3%B3w-w-us%C5%82udze-WiFi-Ca...