Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

technik w danym regionie

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 73
  • 190
  • 0

technik w danym regionie

Witam ostatnim razem gdy dzwoniłem do orange dopytać się kiedy bedzie oddanie mojego domu do światłowodu to gość na infolini powiedział bym zadzwonił w godzinach 8-16 na infolinie orange 510 100 100 i powiedział by przekierowali mnie do "technika z danego regionu" i on będzie miał dla mnie informację kiedy mój adres bedzie miał date oddania inwestycji prosił bym o pomoc bo gdy zadzwoniłem na tą infolinie 510... to pani z infolini powiedziała że nie ma takiej mozliwosci by połączyła mnie z technikiem 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12998
  • 53386
  • 620

technik w danym regionie

@Fade1224 Twój dom jest w drugiej linii od ulicy (według Google). Jeśli instalacja w miejscowości biegną po słupach, kwestią jest wykonanie instalacji nad cudzą działką, co jest problematyczne. Jeśli instalacja jest doziemna, to wraca kwestia usłużności gruntów z działki przed Tobą. W obu przypadkach jest też kwestia finansowa, bo takie długie i skomplikowane instalacje są droższe w wykonaniu.

Jeśli to POPC, to pisz do Skierniewic na adres

Orange Polska S.A.

Jagiellońska 34,

96-100 Skierniewice 

o dorejonizowanie budynku z zaznaczeniem, że otrzymałeś zgody na wykonanie instalacji od ulicy do Twojego domu, oraz, że ewentualnie mógłbyś partycypować w kosztach tego odcinka. Załącz zgody i mapkę sytuacyjną. Daj rozsądne argumenty za koniecznością używania FTTH. 

To jedyne, co możesz zrobić

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18436
  • 52710
  • 710

technik w danym regionie

@Fade1224 czy wiesz jaka to inwestycja: własna operatora, czy realizacja z programu POPC?

Na infolinii 510 100 100 nie mają możliwości połączenia bezpośrednio z technikiem. Wysyłają zlecenie i to dopiero technik się kontaktuje.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 73
  • 190
  • 0

technik w danym regionie

POPC jak kiedyś dzwoniłem (dawno) z rok temu to mówili że mój dom jest w planie lecz niema daty oddania. Jeszcze jedno pytanie czy w najbliższym salonie Orange będą mieli wiecej informacji dla mnie?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12998
  • 53386
  • 620

technik w danym regionie

@Fade1224 Jedno jest pewne. "Technik rejonu" nie jest źródłem informacji tego typu. Od tego są inwestycje. Niestety kontaktu do tego działu nie ma i bezpośrednio nie będzie. Można jednak szukać info i pytać na stronach i skrzynkach POPC. POPC – pytania i odpowiedzi - Nasz Orange

Oficjalnej informacji o pozytywnych możliwościach i tak nie uzyskasz wcześniej, niż miesiąc po uruchomieniu zasobów i oddaniu inwestycji do użytku. Wtedy publikują te wieści operatorzy...i znają w Salonach czy infolinii.

Są też źródła alternatywne 😉 z cyklu technicy w rejonie wykonujący instalacje. Niby nie odpowiedzą na 100%, ale coś podpowiedzą. 

Podaj miejscowość i ulicę, może uda nam się coś wygrzebać.

Zerknij też tu UKE MapBook

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 73
  • 190
  • 0

technik w danym regionie

Wojcieszyce wspólna 54b.

 

Najgorsze jest to ze orange zrobił praktycznie całą ulicę rok+ temu i domu trochę bardziej oddalone od drogi nie zostały zaznaczone i np.dom obok nr 56 ma już dawno światłowód 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12998
  • 53386
  • 620

technik w danym regionie

@Fade1224 Twój dom jest w drugiej linii od ulicy (według Google). Jeśli instalacja w miejscowości biegną po słupach, kwestią jest wykonanie instalacji nad cudzą działką, co jest problematyczne. Jeśli instalacja jest doziemna, to wraca kwestia usłużności gruntów z działki przed Tobą. W obu przypadkach jest też kwestia finansowa, bo takie długie i skomplikowane instalacje są droższe w wykonaniu.

Jeśli to POPC, to pisz do Skierniewic na adres

Orange Polska S.A.

Jagiellońska 34,

96-100 Skierniewice 

o dorejonizowanie budynku z zaznaczeniem, że otrzymałeś zgody na wykonanie instalacji od ulicy do Twojego domu, oraz, że ewentualnie mógłbyś partycypować w kosztach tego odcinka. Załącz zgody i mapkę sytuacyjną. Daj rozsądne argumenty za koniecznością używania FTTH. 

To jedyne, co możesz zrobić