Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

dostęp do światłowodu - unia światłowodowa (kier. 75, Łagów)

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

dostęp do światłowodu - unia światłowodowa (kier. 75, Łagów)

Cześć, 

moja miejscowość, a w zasadzie gimina brała udział w projekcie unia światłowodowa (uniaswiatlowodowa.pl/jeleniogorski/zgorzelec/instalacje - miejscowość Łagów). Jak widać na stronie zostało podłączonych kilka budynków ale oczywiście nie mój. Za kilka miesięcy kończy mi się umowa z radiówką i chciałbym się dowiedzieć czy do mnie zostanie również podłączony światłowód. Jakiś czas temu wysyłałem pocztą ten formularz o chęci przyłączenia. bez odpowiedzi. 

Czy macie może jakiś kontakt do kogoś żywego (nie BOTa) albo jakiś adres mailowy, gdzie można uzyskać odpowiedź czy w najbliższym czasie planują inwestycję ? 

 

dzięki,

miłosz

 

____________

* W temacie doprecyzowano tytuł i etykiety - Wiktor

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12909
  • 53068
  • 610

dostęp do światłowodu - unia światłowodowa (kier. 75, Łagów)

@milosz4 POPC – pytania i odpowiedzi - Nasz Orange tu masz podpowiedź. Kontaktu bezpośredniego nie ma. Możesz wysłać maila do Zespołu CPPC o dołączenie adresu zamiast adresów, które nie skorzystają, lub kolejno do Skierniewic na dres Orange do korespondencji

Orange Polska S.A.

ul. Jagiellońska 34 
96-100 Skierniewice

o dorejonizowanie w ramach projektu POPC jako beneficjenta.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

1 ODPOWIEDŹ 1

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12909
  • 53068
  • 610

dostęp do światłowodu - unia światłowodowa (kier. 75, Łagów)

@milosz4 POPC – pytania i odpowiedzi - Nasz Orange tu masz podpowiedź. Kontaktu bezpośredniego nie ma. Możesz wysłać maila do Zespołu CPPC o dołączenie adresu zamiast adresów, które nie skorzystają, lub kolejno do Skierniewic na dres Orange do korespondencji

Orange Polska S.A.

ul. Jagiellońska 34 
96-100 Skierniewice

o dorejonizowanie w ramach projektu POPC jako beneficjenta.