Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

czemu brak kanałów radiowych w Orange ?


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

czemu brak kanałów radiowych w Orange ?

brak rozwijania  oferty radiowej w orange  czemu ?

7 ODPOW. 7
Anonim

Nie dotyczy

czemu brak kanałów radiowych w Orange ?


@Citi2017napisał(-a)

brak rozwijania  oferty radiowej w orange  czemu ?


Jakie branie na taką ofertę? Spotify i inne w ten deseń teraz na topie, kto tam radia słucha obecnie.


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

czemu brak kanałów radiowych w Orange ?

Prawdopodobnie wynika to z wewnętrznych analiz Orange dotyczącej oferty telewizyjnej, do której stacje radiowe są jedynie dodatkiem i mówiących o zapewne niskim zainteresowaniu tego typu rozwiązaniami. Jak można zauważyć inni operatorzy też jakoś szczególnie nie rozwijają tego typu oferty i jest związane z szerokim dostępem do stacji radiowych w sieci, czasami aplikacjach na tv z funkcjami smart tv lub Android TV. Mimo wszystko możesz bezpośrednio napisać do Orange i zasygnalizować zainteresowanie szerszą ofertą radiową. Być może jeśli będzie więcej takich osób to Orange weźmie pod uwagę dołączenie nowych stacji radiowych. Miłego dnia 🙂

Anonim

Nie dotyczy

czemu brak kanałów radiowych w Orange ?

@Citi2017  jako user z 2 letnim stażem na NO, zamiast tematów na NO, może Pomysły stosowne co do telewizji i radia wysmaż, będzie zainteresowanie to może Orange zareaguje.


Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

czemu brak kanałów radiowych w Orange ?

@Citi2017 a ile razy zdążyło Ci się użyć TV do słuchania radia? Mi, nigdy. Oczywiście nie licząc Spotify itp. serwisów. 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

czemu brak kanałów radiowych w Orange ?

nigdy  bo    ja słucham radia vox lub radia plus a w orange nie ma 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

czemu brak kanałów radiowych w Orange ?

Radio przez tv zdarzało mi się słuchać tylko... w hotelu. I to w hotelu bez wi-fi i bez normalnego radia w pokoju.

A już w domu to naprawdę nie widzę żadnego sensu włączać tv, żeby robił za radio...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

czemu brak kanałów radiowych w Orange ?

Oferta jest z ograniczoną dostępnością.