Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zasieg radom

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 36
  • 0

Zasieg radom

Witam

Wie ktoś, co się dzieje z zasięgiem? I internetem ?? Bo od pare dni to już nie wiem co powiedzieć na tą sieć, na myśl przychodzą same epitety..  

Zasieg na 3g 1 czasem 2 kreski. Na 4g tak samo, albo wogolr zasięgu bral... z netem 3g... kabaret... 1.25 Mbita 🤣🤣🤣 albo błąd wykonania testu..  na 4g LTE ... kolejny kabaret bo prędkość w porywach do 5Mbitow.. a tak powinno działać na 3g... 

Radom, rejony zalew na Borkach, wośniki, Halinów.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Zasieg radom

@Qbaq4 przyczyn może być wiele. Przeciążenie nadajnika, awaria, pracę planowe lub ktoś korzystając z nielegalnego wzmacniacza zakłuca pracę nadajnika, czego efektem jest utrudnienione korzystanie z usług operatora.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

29 ODPOW. 29

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1580
  • 5389
  • 57

Zasieg radom

"Sorry, taki mamy klimat"

np. :krople wody na liściach drzew.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Zasieg radom

@Qbaq4 przyczyn może być wiele. Przeciążenie nadajnika, awaria, pracę planowe lub ktoś korzystając z nielegalnego wzmacniacza zakłuca pracę nadajnika, czego efektem jest utrudnienione korzystanie z usług operatora.

Anonim

Nie dotyczy

Zasieg radom

Tak jak napisał @ketrasaArtur przyczyn może być kilka. Jeśli masz możliwość zachęcam do wykonania testu krzyżowego. (zamieniasz karty z drugim telefonem). Jak BOK infolinia nic nie zobaczy przekaże temat do dalszej analizy. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Zasieg radom

@Anonim dobrze napisane. Wykonanie testu krzyżowego pozwoli wyeliminować pozostałe ewentualne uszkodzenia, czyli kartę SIM oraz urządzenie. Nie koniecznie wadliwie moźr działać nadajnik. Po stronie klienta też może być usterka.

Jeżeli okaże się, że karta SIM i urządzenie dalej osiągają takie same parametry po testach, to zostaje kontakt z konsultantem, infolinią czat. Konsultant przyjmie zgłoszenie, a po kilku dniach lub może w trakcie rozmowy dostaniesz odpowiedź, co się dzieje z zasięgiem i nadajnikiem w Twojej @Qbaq4 okolicy.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 36
  • 0

Zasieg radom

Mam dwa numery w orange na dwóch telefonach.. I na obydwu jest to samo... 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Zasieg radom

@Qbaq4 sprawdzałem jak masz usytuowane nadajniki w Twojej okolicy. Ten teren obsługuje około 5 nadajników, więc skoro podajesz takie informacje, to może być jakaś poważniejsza awaria lub bardzo duże obciążenie nadajników. Czy masz możliwość sprawdzenia w innej lokalizacji? Czy zamieniałeś karty SIM w uradzeniach, aby wyeliminować usterkę po swojej stronie?

Tu lokalizacja nadajników w Twojej okolicy:

http://beta.btsearch.pl/?dataSource=locations&network=&standards=gsm%2Cumts%2Ccdma%2Clte%2C5g%2Ciot&...


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 36
  • 0

Zasieg radom

Kart nie zamieniałem, ale sprawdzałem na borkcach niedaleko skrzyżowania limanowskiego i maratonska i zasieg jest na full. A internet na 3g tylko 3 Mbity... ale zasieg jest. 

Na wosnikach ogólnie jak wosnicka bulwarowa pośrednia skrajna tutaj zasieg i internet jest bardzo słaby..


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12786
  • 52616
  • 601

Zasieg radom

@Qbaq4  Zgłaszaj na infolinii i czacie do znudzenia. Czasem konieczna jest interwencja abonentów, aby awaria została dostrzeżona. Jak trafi Ci się ogarnięty konsultant, to nawet szczegółowej informacji doznasz... 

Rób screena i sprawdź to pomocniczym programem NetMonster. Każda info i dowód kiepskiego działania się przyda. Speedtesty załącz z https://pro.speedtest.pl/

Anonim

Nie dotyczy

Zasieg radom

Dokładnie. Zgłoś do BOK bo na forum nikt nie ma dostępu do szczegółów co się w Twojej okolicy dzieje. Ja miałam że swoim numerem takie przejścia. Net działał słabo w lokalizacji gdzie nie przebywam cały czas. Którędy dnia się zebrałam i skontaktowałam z BOK. Nie widzieli żadnych awarii ale zgłoszenie przyjęli. Jak minął jakiś czas i nie było odpowiedzi uderzyłam znowu i wtedy uzyskałam ifromacje, że rzeczywiście coś tam wyszło i pracują nad tematem