Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Współfinansowanie przez Klienta przyłączenia światłowodu [Bydgoszcz, Toruń, Warszawa - pilot]


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Współfinansowanie przez Klienta przyłączenia światłowodu [Bydgoszcz, Toruń, Warszawa - pilot]

Skoro info jest na stronie www dla wszystkich, więc podlinkuję https://www.orange.pl/omnibook/wspolfinansowanie-przez-klienta-przylaczenia-swiatlowodu

 

Z góry napiszę w odpowiedzi na różne pytania - nie można się dopisać[!].

 

 

 

______________

*Temat przeniesiony z działu "Internet domowy" - moderator Wojciech.

43 ODPOW. 43

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Współfinansowanie przez Klienta przyłączenia światłowodu [Bydgoszcz, Toruń, Warszawa - pilot]

Chyba PT nie będzie korzystał z kalkulatora jaki jeszcze kilka lat temu mieli do wyceny przyłącza miedzianego  😉

 

Pamiętam rekord jaki miałem na swoim zleceniu to ponad 120tys. PLN A zakres prac to może położenie 100m kabla. Oczywiście wysłałem na SSI 😜 - rzecz jasna NEGATYW


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Współfinansowanie przez Klienta przyłączenia światłowodu [Bydgoszcz, Toruń, Warszawa - pilot]

Mnie to ciekawi, czy jak klient zechce współfinansować łącze, to czy również będzie musiał co miesiąc ponosić koszty utrzymania łącza.

https://nasz.orange.pl/t5/Internet-domowy/Op%C5%82ata-za-utrzymanie-%C5%82%C4%85cza-dla-domku-jednor...

Są przecież przypadki, gdzie mieszkańcy osiedla pomagali w budowie linii jeszcze ówczesnej TP, a teraz jeszcze obecny Orange po przejęcie infrastruktury każe sobie płacić za linię i w dodatku wielkie problemy są, żeby zobaczyć co się dzieje, jak internet szwankuje.

Raczej do takiej współpracy podchodziłbym z dystansem.

Może obecnie tak piszę, ponieważ mam światełko, a inaczej bym pisał, jak bym usilnie pragnął takiego podłączenia, jak niektórzy na tym forum. Wszystko zależy od punktu patrzenia.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Współfinansowanie przez Klienta przyłączenia światłowodu [Bydgoszcz, Toruń, Warszawa - pilot]

Opłaty są potem komercyjne. Więc tak - również dopłata 15 zł.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Współfinansowanie przez Klienta przyłączenia światłowodu [Bydgoszcz, Toruń, Warszawa - pilot]

@Piotrekk85 moim zdaniem, tacy użytkownicy powinni być traktowani na specjalnych prawach lub powinni otrzymać promocje, a nie wywalić kilkanaście tysi na podłączenie, a później opłaty standardowe. Dzięki za taką ofertę.

 

Niech wprowadzą pilotaż, samodzielnego doprowadzenia kabelka do skrzynki Orange, to po znajomości położę sobie sam światełko za 1/3 ceny Orange.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Współfinansowanie przez Klienta przyłączenia światłowodu [Bydgoszcz, Toruń, Warszawa - pilot]

To na razie pilot. Mi się wydaje że specjalnego traktowania nie będzie bo oferta w hurcie musi być obniżona jeśli będzie niższa w detalu. Pomimo że to obszary bez regulacji.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Współfinansowanie przez Klienta przyłączenia światłowodu [Bydgoszcz, Toruń, Warszawa - pilot]

To też prawda, jak się nie zacznie i nie przeprowadzi kilku inwestycji przyłączeniowych, to trudno gdybać. Zobaczymy, czym będą się chwaliły obie strony po przeprowadzeniu instalacji.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 55
  • 62
  • 1

Współfinansowanie przez Klienta przyłączenia światłowodu [Bydgoszcz, Toruń, Warszawa - pilot]

Czy ten pilotaż umożliwia przyłączenie mojego pominiętego adresu do sieci wybudowanej na mojej ulicy w ramach POPC?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Współfinansowanie przez Klienta przyłączenia światłowodu [Bydgoszcz, Toruń, Warszawa - pilot]

Jeśli ktoś z Orange się będzie kontaktował, to tak.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 195
  • 292
  • 4

Współfinansowanie przez Klienta przyłączenia światłowodu [Bydgoszcz, Toruń, Warszawa - pilot]

pomysł dobry, ale w pierwszej kolejności powinni zająć się propozycjami ludzi, którzy na własną rękę próbowali zdobyć dla nich klientów i zbierali podpisy osób chętnych usługami np. na całej ulicy, osiedlu.

W takich przypadkach mają większe szanse, że osoby które często nie mają innej alternatywy dostawcy, będą skłonni współfinansować inwestycję.