Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wpływ 5G na zdrowie


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 56
  • 186
  • 0

Wpływ 5G na zdrowie

Bardziej mi chodzi o wpływ 5G na zdrowie😐

 

________________
* Wydzielono z tematu Zmiany w Orange Flex – moderator Michał

30 ODPOW. 30

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Wpływ 5G na zdrowie


@Evelinenapisał(-a)

Bardziej mi chodzi o wpływ 5G na zdrowie😐


🤦🤦🤦 a 2G już nie przeszkadza?

5G ma najmniejszy wpływ i radzę się ogarnąć, bo to przyszłość sieci i potrafi obsłużyć 1mln urządzeń na 1 km². Na całym świecie to będzie standard. 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11374
  • 50

Wpływ 5G na zdrowie


@Evelinenapisał(-a)

Bardziej mi chodzi o wpływ 5G na zdrowie😐


Tak samo szkodzi, jak cała elektronika w domu, więc jak boisz się jakieś choroby, to szałas w górach, tam gdzie nie ma nadajników GSM/LTE i trakcji wysokiego napięcia 😉


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 59
  • 208
  • 1

Wpływ 5G na zdrowie

Skoro emisji dla 5g odpowiada mniejsze zużycie energii elektrycznej to zdawać by się mogło ze mniejsza radiacja ale masa ciemniejsza i tak pewnie się będzie bać liczby większej jak zero i zamiast 5g wybierze 0g 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Wpływ 5G na zdrowie

Ci co najbardziej krzyczą, najwięcej korzystają z telefonu.

Do postu @IreneuszCD dodam, że jeszcze trzeba się zamknąć w klatce Faradaya 😜😁


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 56
  • 186
  • 0

Wpływ 5G na zdrowie

@Ron Masz rację,to będzie standard i to jest nieuniknione.Po prostu,jak w wielu innych  tematach tak i w tym  mam swoje wątpliwości i przemyślenia.Uważam,że nie ma w tym nic złego.

 

@ketrasaArtur Korzystam sporo z tel,ale moje wątpliwosci co do 5G wyrażone w 1 zdaniu,tylko tutaj na forum ,nie oznaczają od razu,że swoje obawy wyrażam krzykiem .

 

A szałasem w górach bym nie pogardziła😉 

 

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 59
  • 208
  • 1

Wpływ 5G na zdrowie

Kierunek inflacyjny sporo wymusza a i tak jest dość tanio vs jakość wiec narzekać pewnie będą tylko jojelu 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 56
  • 186
  • 0

Wpływ 5G na zdrowie

@cx  Każdy ma prawo do swojego zdania.Zastanawia mnie tylko czy  używanie tekstów"ciemna masa"to u Ciebie norma czy taki jednorazowy brak kultury?🤔😕

 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Wpływ 5G na zdrowie

@Eveline , nie masz się czego bać, tylko korzystaj w pełni tego dobrodziejstwa. Przechodzi ustawa wiatrakowa autorstwa tzw opozycji i w tym przypadku nikomu nic nie przeszkadza. 

5G daje możliwości rozwoju o wiele większe niż nam się wydaje. W żywności mamy o wiele większe problemy. Szepienia tez żaluję. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 56
  • 186
  • 0

Wpływ 5G na zdrowie

@Ron Masz rację.W żywności jest gorszy syf.Ludziom wiele rzeczy nie przeszkadza,bo albo się tym nie interesują,gdyż ich to bezpośrednio nie dotyczy albo manipulacja zrobiła swoje 😉