Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Witam. Jak wyłączyć wi-fi calling w Galaxy s8?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 0
  • 0

Witam. Jak wyłączyć wi-fi calling w Galaxy s8?

no telefon był z orange a ja mam Plus, co nie zmienia faktu ze powinno sie dać wyłączyc to, bo włączyc rozumiem ze nie obsluguje danej sieci ale wylaczyc to trzeba ;/


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Witam. Jak wyłączyć wi-fi calling w Galaxy s8?

To włóż kartę która może obsługiwać wifi calling. Wydaje mi się że to uroki Androida.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 0
  • 0

Witam. Jak wyłączyć wi-fi calling w Galaxy s8?

włożylem i nie pomogło. nie ma poprostu tej funkcji w tej telefon zielonej sluchawce, nie pojawia sie nawet po karcie orange ;/


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Witam. Jak wyłączyć wi-fi calling w Galaxy s8?

Jeśli to jest natywne, to z jakiej sieci karta nie powinno mieć znaczenia, jedynie przeszkodą może być ewentualne nie obsługiwanie tego rozwiązania przez daną sieć.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 0
  • 0

Witam. Jak wyłączyć wi-fi calling w Galaxy s8?

pisałem do Samsunga to niby ze to wina Orange i nakladki ;/ a dzowniac do orange to znowu mowia ze nie oni...


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Witam. Jak wyłączyć wi-fi calling w Galaxy s8?

Włóż kartę Orange i powinno być możliwość wyłączenia a potem włóż plusa


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 81
  • 193
  • 2

Witam. Jak wyłączyć wi-fi calling w Galaxy s8?

U mnie jest to samo ta ikonka na kliknięcia nie reaguje nie ma nawet w opcjach tej funkcji, chyba to wina sieci plus, telefon mam z orange.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Witam. Jak wyłączyć wi-fi calling w Galaxy s8?

Witam skoro masz sieć plus to zainstaluj sobie po prostu androida np z brandem plusa lub czystego nie brandowanego androida czyli xeo lub po prostu zmień sieć na Orange co moim zdaniem było by lepszym rozwiązaniem ponieważ tylko jakoś plus nie ma usługi wifi callig a jak dla mnie to super sprawa i dodam jeszcze że np tmobile ma też możliwość i wykonywania i odbierania połączeń oraz wysyłanie i odbieranie sms a orange np ma tylko dostępne wykonywanie i odbieranie połączeń co i tak jak dla mnie bardzo duże udogodnienie a tak pozatym to nie bój się wifi calling nie będzie ci działać ani nic nie będzie zjadać baterii