Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wifi calling na samsungu j5 2017

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 47
  • 43
  • 4

Wifi calling na samsungu j5 2017

@muddy J5 2017 nigdy nie był aktualizowany do Androida 7.0 ponieważ został z nim wydany w Lipcu od nowosci, może miałeś na myśli S7? Może i opv z j5 2017 ma wifi calling ale nigdzie na internecie nie widziałem potwierdzenia, czy ktoś może potwierdzić?

Ale i tak nie zmienia to faktu ze jak ma się telefon z open market zakupiony w Polsce to nie trzeba wgrywać opv tylko włączyć wifi calling w dialerze lub aktywować usługę na karcie sim

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 133
  • 234
  • 7

Wifi calling na samsungu j5 2017

@JanuszI , racja, pomyliło mi się z A5 (2017). Niemniej jednak w najnowszym oprogramowaniu OPV są ustawienia VoLTE i WiFi Calling - identyczne z A5 (2017), S7. Nie miałem fizycznie telefonu w ręce więc nie potwierdzę działania, ale ustawienia można dość łatwo sprawdzić po ściągnięciu pliku firmware na komputer.

Być może w pierwszej wersji oprogramowania (z czerwca - z którym telefon zadebiutował) ich nie było, a pojawiły się w aktualizacji z lipca. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 47
  • 43
  • 4

Wifi calling na samsungu j5 2017

@muddy Skoro ma ustawienia to pewnie pójdzie.

 

Orange ma naprawdę duży problem z uaktualnianiem swoich stron internetowych. Lista zawarta w linku poniżej chyba nie jest już aktualna.

http://www.orange.pl/kid,4002009278,id,4004918673,article.html

 

PS masz może jakiegoś linka który objaśnia jak sprawdzić te ustawienia csc z firmware (4 plikowiec) bez instalowania? Próbowałem znaleźć na necie ale jakoś bez powodzenia


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 133
  • 234
  • 7

Wifi calling na samsungu j5 2017

Lista nie jest aktualna. Jeśli chodzi o Samsunga, brakuje J7 2017, A5 2017, A3 2017, Note 8, być może jeszcze kilku innych: Samsung samodzielnie dodaje ustawienia Orange we wszystkich nowych urządzeniach XEO, a także przy aktualizacji do nowszej wersji Androida (czyli przy przejściu np. z 6.0 na 7.0), czasem nawet wcześniej niż Orange w swojej wersji OPV.

 

Niestety nie kojarzę instrukcji "krok po kroku" jak sprawdzić ustawienia w firmware. Ja robię to w ten sposób (wymaga trochę wiedzy i używania Linuksa):

  • ściągam firmware np. za pomocą narzędzia SamFirm (można też ze strony sammobile.com)
  • ze ściągniętego pliku wypakowuję plik CSC (ściągnięty i odszyfrowany plik to zwykły ZIP)
  • z kolei z tego pliku wypakowuję obraz partycji cache.img (tym razem jest to archiwum TAR)
  • ten obraz konwertuję do obrazu partycji kompatybilnej z Linuksem przy użyciu programu simg2img z https://android.googlesource.com/platform/system/extras
  • skonwertowany plik montuję do systemu plików
  • wewnątrz znajduje się plik recovery/sec_csc.zip który rozpakowuję (to już ostatnia warstwa do rozpakowania Szczęśliwy mężczyzna )
  • po rozpakowaniu ustawienia można sprawdzić w system/csc/customer.xml, tekstowy plik typu XML, wszystko widać jak na dłoni.

 

Anonim

Nie dotyczy

Wifi calling na samsungu j5 2017


JanuszI napisał(-a):

@muddy Skoro ma ustawienia to pewnie pójdzie.

 

Orange ma naprawdę duży problem z uaktualnianiem swoich stron internetowych. Lista zawarta w linku poniżej chyba nie jest już aktualna.

.....

@JanuszI, o tego Ci chodzi?

Aktualna lista telefonów.PNG


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 47
  • 43
  • 4

Wifi calling na samsungu j5 2017

@burebuseTak o ta liste mi chodziło, pisałem parę postów wyżej że j5 2017 tam znajduje(na górze strony ze tylko z open market a na dole bez tej dopiski). Ta lista jak zauważył @muddy  nie ma J7 2017, A5 2017, A3 2017, Note 8, i może chyba J3 2017

 

Także nie wesoło jest tutaj:

http://www.orange.pl/klienci_ind/telefony?processType=NEW&producer=3&loyalty=24&saleMethod=HYBRYDOWA...

tel.png

 

Anonim

Nie dotyczy

Wifi calling na samsungu j5 2017

@JanuszI, zapytałem na czacie, czemu nie widzę Samsunga Galaxy J5 2017? Bo tam są tylko te oferowane. Dedykacja Orange Love to pakiet składający się z usług stacjonarnych lub internetu mobilnego oraz abonamentu komórkowego. Szczegółowe informacje na temat oferty Orange Love można uzyskać na http://www.orange.pl…t_client.phtml?footerlink=true (pod tym linkiem znajdzie Pan drugi chat dedykowany tej ofercie), na infolinii 801234567 lub w salonie. Na stronie możliwość skonfigurowania pakietu możliwa jest https://www.orange.pl/love/konfigurator ,gdzie po prowadzeniu adresu wyświetlą się możliwości technologiczne.  Orange Love Konfigurator | Orange Polska. A tam znalazłem tylko tyle:

niedostępny.PNG


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 47
  • 43
  • 4

Wifi calling na samsungu j5 2017

@Anonim J5 2017 to nie jest telefon bardzo drogi, moi rodzice wzięli 4 paka love z abonamentem komurkowym i poprostu poszli do euro agd i kupili tam j7 2017 po tej samej cenie co w orange i wszystko działa Lte(dzialalo) i wifi calling. Na zdjęciu masz j5 2016 nie 2017
Anonim

Nie dotyczy

Wifi calling na samsungu j5 2017

@JanuszI, chciałem tylko pokazać, co jeszcze mają. Widzisz, przekierowanie jest po to, byś skorzystał z formy sprzedażowej na określonym pułapie. Tak to działa. "Półeczek" jest sporoEmotikon: Bardzo szczęśliwy


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10855
  • 150

Wifi calling na samsungu j5 2017

@Pawel3

rozważ czy któraś z odpowiedzi okazała się na tyle pomocna, by skorzystać...

Pokaż szczegóły
z takiej pięknej zasady społecznościowej Emotikon: Szczęśliwy
agitacja.jpg