Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wifi calling Xiaomi Redmi Note 11s


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 11
  • 0

Wifi calling Xiaomi Redmi Note 11s

Czy ktoś miał taki przypadek że przestało mu działać wifi calling w bandycki sposób z dnia na dzień bez ostrzeżenia. Dodam że od 30 lat płacę abonament i ani jednego dnia nie miałem zasięgu GSM. Dlatego też wifi calling jest jedynym sposobem na łączność ze światem 

 

_________

* Temat przeniesiony z Abonament - Bartłomiej

6 ODPOW. 6

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22116
  • 181

Wifi calling Xiaomi Redmi Note 11s

Trzydzieści lat temu nie było WiFi calling.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 11
  • 0

Wifi calling Xiaomi Redmi Note 11s

Wifi nie było i zasięgu GSM nie było. A ostatnio do dzisiaj było chociaż calling i się skończyło 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22116
  • 181

Wifi calling Xiaomi Redmi Note 11s

Zdefiniuj ostatnio. W ogóle dość zagadkowo piszesz. Trudno zgadnąć w czym rzecz.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 11
  • 0

Wifi calling Xiaomi Redmi Note 11s

Ostatnio działało czyli od momentu kupna telefonu rok temu. Dzisiaj przestało działać. To samo jest u córki na iPhone 11 . Natomiast u żony na Huawei P30 chodzi aż miło 

 

________________
* Usunąłem zbędny spoiler – moderator Michał


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2391
  • 9900
  • 85

Wifi calling Xiaomi Redmi Note 11s

Cześć @Jarocz1 

Spróbuj przełożyć kartę Sim do drugiego slotu w smartfonie. Może to pomoże. Jeszcze przesyłam Ci linki do tematów  na forum NO o WIFI Calling, że przestało działać i jak naprawiono ten problem  Co zrobić, gdy wifi calling nie działa. Jak sobie z tym poradziłem. https://nasz.orange.pl/t5/Sie%C4%87-i-dost%C4%99pno%C5%9B%C4%87-us%C5%82ug/Co-zrobi%C4%87-gdy-wifi-c...

Wifi Calling nie działa https://nasz.orange.pl/t5/Sie%C4%87-i-dost%C4%99pno%C5%9B%C4%87-us%C5%82ug/Wifi-Calling-nie-dzia%C5%...

Zerknij do tych tematów

Może te linki pomogą Ci rozwiązać problem z WIFI Calling

Pozdrawiam 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22116
  • 181

Wifi calling Xiaomi Redmi Note 11s

@Jarocz1 

Żona korzysta z tego samego punktu dostępu do sieci WiFi co Ty i Twoja córka? Jaki to punkt dostępu? Jakie ma parametry ta sieć WiFi w której nie działa ta usługa? Jaką masz umowę na usługi telekomunikacyjne i z kim? Czy żona i córka mają takie same umowy?