Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

WiFi Calling - już oficjalnie?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

WiFi Calling - już oficjalnie?


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 61
  • 32
  • 0

WiFi Calling - już oficjalnie?

A ja dzisiaj dzwonie sobie na "Kontakt z Orange" by uruchomić usługę a tu lipa. W listopadzie wziąłem abonament wspólny na 3 numery i dostałem dodatkową kartę tylko do internetu (wspólnego na 15 gb). I ta dodatkowa karta powoduje, że nie można uruchomić usługi WiFi Calling tylko na głównym numerze a na 2 pozostałych a i owszem. Pani zaproponowała dezaktywację dodatkowej karty. ALE LIPA.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 27
  • 9
  • 0

WiFi Calling - już oficjalnie?

Jak rozumiem jest to problem prawny a nie techniczny. Rozwiązanie jest takie:

niech dział prawny orange zmodyfikuje tak regulaminy umowy żeby to mogło działać dla twojej wygody...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

WiFi Calling - już oficjalnie?

To jest raczej techniczny problem z usługami multisim

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

WiFi Calling - już oficjalnie?

Witam.

Doszły mnie słuchy, że Orange pracuje nad aplikacją do wifi calling, aby usługa mogła działać na większej ilości urządzeń. Czy może te informacje ktoś potwierdzić?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

WiFi Calling - już oficjalnie?

Osoby które coś wiedzą pewnie powiedzieć nic nie mogą 🙂

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

WiFi Calling - już oficjalnie?

Przydałaby się aplikacja do wifi calling. Kilka telefonów mogłoby to mieć natywnie, a reszta chce korzystać to instaluje apkę. Mam moto g4 plus i raczej mało prawdopodobne żeby takie ustawienia dostał z poziomu systemu ten telefon, skoro operator nie miał go nigdy w ofercie. A ja uwielbiam czystego Androida.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

WiFi Calling - już oficjalnie?

Witam!

Od kilku miesięcy jestem bardzo zadowolony z usługi voWiFi u różowych. Jestem w trakcie przenoszenia numeru z TM do oferty Orange na kartę. Czy to prawda, że w Orange usługa wificalling działa tylko w odniesieniu do połączeń telefonicznych, a do wiadomości SMS już nie?


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

WiFi Calling - już oficjalnie?

Tak, @stomqx, jeśli nie masz w ogóle zasięgu to SMSy nie dotrą dopóki nie złapiesz choć "jednej kreski", ale to stan tymczasowy, nad dodaniem do tej funkcji SMSów już pracujemy (jeszcze nie znamy terminu udostępnienia).