Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

VoLTE a niebrandowany soft


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 4
  • 0

VoLTE a niebrandowany soft

Witam. Mam Samsunga Galaxy S8 z oprogramowaniem na Niemcy (CSC - DBT). Dzisiaj na chwilę w ustawieniach pojawiła się opcja Połączeń VoLTE lecz przy następnym wejściu do ustawień Sieci komórkowych zniknęła. Mam dodane APN Orange IMS. Czy jest coś co mogę zrobić aby działało czy niezbyt? Wrzucenie XEO coś by pomogło?

14 ODPOW. 14
Anonim

Nie dotyczy

VoLTE a niebrandowany soft

Możesz odbyć wizytaę w autoryzowanym (by nie stracić gwarancji) punkcie serwisowym Samsunga i wgrać odpowiedni soft, ale będzie to soft od Orange.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 4
  • 0

VoLTE a niebrandowany soft

Dużo jest 'niespodzianek' od Orange w brandowanym sofcie?

Anonim

Nie dotyczy

VoLTE a niebrandowany soft

Tutaj trzeba zadać juz pytanie do użytkowników S8 🙂 Ale chyba nie jest tak źle....aktualizacje są jedynie "trochę" opóźnione.

Zespół Nasz Orange
  • 1100
  • 7674
  • 79

VoLTE a niebrandowany soft

Posiadam niebrandowany soft na s8+ jak na zdjęciu i VoLTE działa bez problemów. Serwis bez utraty gwarancji powinien przeinstalować oprogramowanie.

 

soft.png

Anonim

Nie dotyczy

VoLTE a niebrandowany softb

O proszę czyli wystarczy tylko przeinstalowac soft w autoryzowanym serwisie Samsung 🙂 Tak więc.....problem rozwiązany 🙂 Oby takich było więcej pracowników Orange jak @Rafał.
Anonim

Nie dotyczy

VoLTE a niebrandowany softb

@Anonim Samsung nie robi i robił problemu z wgrywaniem nowego firmware

Anonim

Nie dotyczy

VoLTE a niebrandowany softb

Wiem o tym @Anonim Samsung is good 🙂
Anonim

Nie dotyczy

VoLTE a niebrandowany softb


pablo_ck napisał(-a):
Wiem o tym @vdsl2 Samsung is good 🙂

@Anonim Zeby tak robił Orange też by było is good

Anonim

Nie dotyczy

VoLTE a niebrandowany softb

@Anonim raczej Orange też się stara, pewnych rzeczy się od tak nie przeskoczy 🙂 To nie telefon komórkowy tylko ogromna sieć 🙂