Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

WiFi Calling Oppo Reno 3 PRO

ROZWIĄZANE

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 10
  • 43
  • 0

WiFi Calling Oppo Reno 3 PRO

Koleżanki / Koledzy...

Od wczoraj dostałem aktualizację telefonu do Android 12 i przy tej okazji pojawiła mi się opcja WiFi Calling z czego się ucieszyłem, bo pracuje w takim miejscu, że sieć WiFi jest, a z zasięgiem znacznie gorzej.

 

Pytanie, bo nie wiem, czy wszystko jest ok, a mianowicie po włączeniu w/w opcji nie widzę niczego w pasku na górze, aby mnie informowało o działającej usłudze. Brak jakiś dodatkowych opcji, ikonek, informacji.

Jak sprawdzić, jak przetestować ew., czy w sieci Orange nie jest to dla mnie uruchomione? 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

WiFi Calling Oppo Reno 3 PRO

@Iuppiter  dopytaj na czat, czy vowifi jest aktywne na tym numerze, co do wyświetlenia ikony, to sporo telefonów nie wyświetla tak volte jak vowifi, na pasku informacyjnym.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2002
  • 6148
  • 69

WiFi Calling Oppo Reno 3 PRO

Podczas połączenia naogół jest ikonka na górnym pasku ze słuchawką i małym wifi przy mikrofonie. Ewentualnie nic się nie pojawi - to zależy co sobie operator wymyślił.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 10
  • 43
  • 0

WiFi Calling Oppo Reno 3 PRO

Sprawdzam teraz i po wykonaniu połączenia - ikona WiFi Calling jest wyciszona w sensie jakby nie była włączona. W rodzinie z tego, co patrzę na telefony dla przykładu Samsung A50 ma na górze w pasku osobną ikonę, która jest włączona cały czas. Jak ktoś ma Oppo Reno 3 - Reno 3 Pro ew. Realme 8, bo również jest tak samo to proszę o jakieś info 🙂


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12789
  • 52629
  • 603

WiFi Calling Oppo Reno 3 PRO

@Iuppiter u mnie samo włączenie funkcji nie powoduje info na pasku. Dopiero przy wykonywaniu połączenia widać ikonkę 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

WiFi Calling Oppo Reno 3 PRO

U mnie jak jestem w zasięgu sieci wifi ikona jest widoczna cały czas (telefon Samsung)

slav72_0-1654173259720.jpeg

poza tym na ekranie blokady w lewym górnym rogu jest nazwa sieci z dopiskiem "Wi-Fi"

Anonim

Nie dotyczy

WiFi Calling Oppo Reno 3 PRO

@Iuppiter  dopytaj na czat, czy vowifi jest aktywne na tym numerze, co do wyświetlenia ikony, to sporo telefonów nie wyświetla tak volte jak vowifi, na pasku informacyjnym.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 10
  • 43
  • 0

WiFi Calling Oppo Reno 3 PRO

Właśnie się skontaktowałem z chat'em 🙂

Pani Justyna powiedziała, że opcja o której kolega pisał jest nieaktywna i została włączona.

 

Bardzo dziękuję za taką informację od kolegi oraz innych użytkowników.