Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wi-Fi Calling i VoLTE na przeniesionym numerze


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2023
  • 5467
  • 184

Wi-Fi Calling i VoLTE na przeniesionym numerze

Napisz na czacie do BOK. Zrobią szybką diagnostykę. Wyłączą co blokuje, włączą co potrzeba i będzie ok.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 39
  • 0

Wi-Fi Calling i VoLTE na przeniesionym numerze

@Arti_Kn_Pl Pisałem już kilka razy i nadal nic, niby aktywują usługę i każą czekać a nadal nic się nie włącza no ale poczekam jeszcze trochę i jak coś się zmieni to dam znać co było nie tak i czy działa czy nie 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 39
  • 0

Wi-Fi Calling i VoLTE na przeniesionym numerze

@Arti_Kn_Pl @ketrasaArtur Pisałem na czacie z konsultantami ponieważ każde zgłoszenie aktywacji VoWifi po kilku chwilach zostaje anulowana, w załączniku prześle zdjęcia z każdego anulowanego zgłoszenia i konsultant powiedział mi ze dzieje się tak z powodu ze telefon był kupiony poza Orange dlatego system anuluje aktywacje usługi, już mi brakuje pomysłów i wychodzi na to ze chyba jak jest tel spoza Orange to jest loteryjne czy zadziała czy nie wg konsultanta 

 

1985608D-AF70-4795-8955-70B9E18BC607.pngE1DF0424-0407-41D0-BE29-A57B4EA7BE88.png

 

____________

Wpis edytowany - Rafał


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22113
  • 181

Wi-Fi Calling i VoLTE na przeniesionym numerze

@Grzesiek_89_ 

Trochę to jednak dziwne. Przecież produkty Apple nie są chyba "brandowane" w dystrybucji Orange? To dlaczego działanie bądź nie VoLTE miałoby zależeć od dystrybucji "ajfona"? Użytkownicy telefonów androidowych często się na to żalą, ale do tej pory nie było w tym kontekście mowy o Apple. Może jednak coś jest nie tak ze sprzętem?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 39
  • 0

Wi-Fi Calling i VoLTE na przeniesionym numerze

@j131 Tez wydaje mi się to dziwne, niestety zarówno na moim jak i na żony ajfonie (kupione w różnych sklepach) jest taka sama sytuacja, jak wchodzę w zakładkę moje sprawy to po kilku minutach od rozmowy z konsultantem i próbą aktywacji VoWifi pojawia się kolejne anulowane zgłoszenie i 3 różnych konsultantów mi to powiedziało ze kwestia telefonu kupionego poza Orange i Orange nie gwarantuje poprawnego działania tych usług i na tym się kończy rozmowa z konsultantami. Wróciłem do Orange flex gdzie usługa VoWifi działa bez problemu na moim i żony telefonie (szkoda ze nie ma SMS przez WiFi we flex). Widocznie Orange włączyło funkcje i maja gdzieś czy ona działa czy nie ale w marketingu jest się czym pochwalić, problem pojawia się w momencie ze nawet w telefonie zakupionym w Orange nikt nie da gwarancji ze ta funkcja będzie działać pomimo tego ze będzie ona w telefonie. Tak więc jak ktoś sie nastawia ze kupi sobie telefon z funkcja WiFi calling to musi liczyć na szczęście ze akurat sie włączy i będzie działać lub nie.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 93
  • 326
  • 1

Wi-Fi Calling i VoLTE na przeniesionym numerze

Hej, może masz poblokowane porty na routerze, które uniemożliwiają aktywacje Wi-Fi Calling?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 39
  • 0

Wi-Fi Calling i VoLTE na przeniesionym numerze

@Liked2021 Aktywacje próbowałem robić na swoim internecie tle z play, u teścia na światłowodzie z Orange, nawet byłem w salonie Orange i u nich próbowałem a także w pracy(nie znam dostawcy) tak ze nie sadze żeby coś było wszędzie zablokowane we wszystkich tych miejscach  


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 389
  • 1752
  • 5

Wi-Fi Calling i VoLTE na przeniesionym numerze

U mnie pomógł zwyczajny restart telefonu, a potem ponowna aktywacja w menu ustawień. Zaskoczyło za pierwszym razem. Pytanie czy restartowałeś telefon ?