Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Warszawa Wawer - prośba o pomoc w podłączeniu światłowodu


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2509
  • 9013
  • 45

Warszawa Wawer - prośba o pomoc w podłączeniu światłowodu

@WiZaR Od razu Ci powiem że dla Orange to nie ma żadnego znaczenie, że ktoś coś tam będzie chciał kiedy się wybuduje. Może będzie chciał a może nie. Ich interesuje tu i teraz. Jest gość na ulicy co ma biurowiec a w nim 5 firm i płaci kilka tysięcy miesięcznie, ok robimy. Nie ma biurowca, nie robimy. Może zabudową jednorodzinną zajmie się w większym zakresie powołana niedawno spółka Światłowód Inwestycje. Może...   


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 26
  • 33
  • 0

Warszawa Wawer - prośba o pomoc w podłączeniu światłowodu

@marder  po 8 latach walki już zdążyłem to zauważyć niestety… Żadnej firmy na ulicy nie ma 😕


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Warszawa Wawer - prośba o pomoc w podłączeniu światłowodu

Raczej tylko wniosek o dorejonizowanie ci zostaje. Tamta okolica ma duży obszar światłowodowy, Ty jesteś jakąś plamą. Ja pamiętam że Osiedle Palmowa miała wcześniej światłowód ode mnie, bo ja mieszkam przy Trakcie Lubelskim, a chodziłem do szkoły na Wichrowej/Korynckiej (podstawówka+gimnazjum) co jest tam koło Ciebie.. 😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 195
  • 292
  • 4

Warszawa Wawer - prośba o pomoc w podłączeniu światłowodu

@WiZaR  @marder  w moim przypadku nie za bardzo poprawia sytuację firma, bo pod każdym adresem jakaś się znajduje, a jest ich minimum 15

 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2509
  • 9013
  • 45

Warszawa Wawer - prośba o pomoc w podłączeniu światłowodu

@marko25 To wiadomo że kabel będzie prowadzony do tej firmy a nie do domów prywatnych, ale zawsze powstaje jakiś punkt zaczepienia do dalszej rozbudowy w przyszłości. Projektantowi z Inwestycji łatwiej jest podjąć decyzję na TAK gdy ma już na środku ulicy kabel dosyłowy niż gdy jest on na jej początku lub co gorsza na sąsiedniej ulicy. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 195
  • 292
  • 4

Warszawa Wawer - prośba o pomoc w podłączeniu światłowodu

@marder  budynki wyglądają tak, że dół to firmy, góra mieszkania (w jednym ciągu).


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2509
  • 9013
  • 45

Warszawa Wawer - prośba o pomoc w podłączeniu światłowodu

Parter to firmy a od piętra mieszkania? Jeśli tak to aż dziwne, że nie ogarnęli wszystkiego za jednym razem.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 195
  • 292
  • 4

Warszawa Wawer - prośba o pomoc w podłączeniu światłowodu

Tak. Dziwne to mało powiedziane.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 26
  • 33
  • 0

Warszawa Wawer - prośba o pomoc w podłączeniu światłowodu

@-brtk- o to ciekawe chodziliśmy do tej samej szkoły 😛 Będę informował jak dostanę jakąś odpowiedz. Pismo do urzędu już poszło a wniosek do Skierniewic o dorejonizowanie postaram się ogarnąć z sąsiadami do końca tygodnia.