Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Włączenie sygnału 5G w paśmie C - jest on znacznie słabszy niż sygnał LTE


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 63
  • 0

Włączenie sygnału 5G w paśmie C - jest on znacznie słabszy niż sygnał LTE

😍


Jaki BTS?


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 587
  • 2167
  • 19

Włączenie sygnału 5G w paśmie C - jest on znacznie słabszy niż sygnał LTE

@Pawelinho 

Chojnice, Sępoleńska 25

Moim zdaniem to nie jest konfiguracja ostateczna. Obecnie nie ma pasma N1 a jeszcze 2-3 tygodnie temu było N1 a nie było N78.

Z wstępnych testów wynika że szybkość jest mniejsza niż na Virgin Mobile ale ping jest mniejszy o 1/4 (nawet chwilami 1/3), co przekłada się na szybsze wczytywanie stron... jest to płynniejsze. Kotwica na 1800 czyli B3 (VM B20 noc i B7 w dzień).

Obecnie mam 733/89 i ping 27. SINR 5G 30 db w VM miałem 23 db czyli jest rewelacyjnie.


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 587
  • 2167
  • 19

Włączenie sygnału 5G w paśmie C - jest on znacznie słabszy niż sygnał LTE

Cóż, tyle się dowiedziałem że coś robią na nadajniku, planowali 10.06 skończyć ale mają poślizg...na czat mi napisali że długi poślizg.
Od paru dni zawsze rano mnie przerzuca na dalszy nadajnik, po restarcie wraca ale ewidentnie coś nie działa jak trzeba.
Ps. Dobrze że w rezerwie mam innego dostawcę a już się cieszyłem że Orange ma N78 😉

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 63
  • 0

Włączenie sygnału 5G w paśmie C - jest on znacznie słabszy niż sygnał LTE

No to jesteśmy na tym samym statku 🙂

 

U mnie podobnie - zamiennie pojawiało się N1 i N78(sporadycznie i dość wolno), ale od kilku dni N78 niewidoczne a sama moc sygnałów dla B7 i N1 dużo słabsze niż przed pierwotnym odpaleniem N78 i nowych nadajników.

 

Tymczasowo też korzystam z oferty konkurencji i działa ~ 700 dw 170up