Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

VoLTE - już oficjalnie?

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

VoLTE - już oficjalnie?

Czy ta strona która pojawia się w komentarzach na Telepolis oznacza, że już komercyjnie działa VoLTE?

 

http://www.orange.pl/kid,4002009278,i%20d,4002724323,article.html

2 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()

Rozwiązanie:

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 38
  • 25
  • 7

VoLTE - już oficjalnie?

Jako doradca telefoniczny na dziale technicznym informuję, że tak jak najbardziej ale zgodnie z tym co jest napisane TUTAJ musisz spełniać odpowiednie wymagania.

W systemie jest usługa która jest oddzielną dla połączenia VoLTE więc jeżeli telefon obsługuje takie połączenie i jesteśmy w zasięgu LTE to pozostaje włączenie usługi 😉

Jak zresztą było napisane w linku telefony osbługujące takie połączenie są w ograniczonej ilości ale uaktualnienia będą wdrażane 😉

 

 

/update - moderator Artur/

 

Aktualizowaną na bieżąco listę urządzeń wspierających VoLTE w Orange znajdziecie na blogu:

http://biuroprasowe.orange.pl/blog/kolejne-telefony-z-volte-wifi-calling-w-orange/

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

VoLTE - już oficjalnie?

No teraz to już oficjalnie 🙂
http://blog.orange.pl/korporacyjny/entry/ruszylismy-z-volte-jako-pierwsi/

 

Więcej info o technologii, informacje jak włączyć i jakie ma ograniczenia:

www.orange.pl/volte

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

65 ODPOW. 65

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 38
  • 25
  • 7

VoLTE - już oficjalnie?

Jako doradca telefoniczny na dziale technicznym informuję, że tak jak najbardziej ale zgodnie z tym co jest napisane TUTAJ musisz spełniać odpowiednie wymagania.

W systemie jest usługa która jest oddzielną dla połączenia VoLTE więc jeżeli telefon obsługuje takie połączenie i jesteśmy w zasięgu LTE to pozostaje włączenie usługi 😉

Jak zresztą było napisane w linku telefony osbługujące takie połączenie są w ograniczonej ilości ale uaktualnienia będą wdrażane 😉

 

 

/update - moderator Artur/

 

Aktualizowaną na bieżąco listę urządzeń wspierających VoLTE w Orange znajdziecie na blogu:

http://biuroprasowe.orange.pl/blog/kolejne-telefony-z-volte-wifi-calling-w-orange/

Anonim

Nie dotyczy

VoLTE - już oficjalnie?

O proszę, fajna usługa. Tylko jak na razie Samsungi są nie na moją kieszeń, więc......i raczej druga strona również musi mieć słuchawkę obsługującą tą technologię, więc......jeszcze trochę czasu upłynie aż ta opcja stanie się pewnego rodzaju standardem. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 38
  • 25
  • 7

VoLTE - już oficjalnie?

@Anonim własnie moim zdaniem 2 osoba nie musi mieć tej usługi, ponieważ tutaj chodzi o jakośc twojego połączenia jeżeli z tego korzystasz. więc jeżeli ty posiadasz samsunga s7 z dostępną usługą a ktoś dzwoni do ciebie z nokii 3310i to twoje połączenie jest ok , i ty korzystasz z VoLTE więc twój rozmówca słyszy ciebie bardzo dobrze, ale niestety ty jego już nie , tzn zależy to od jakości jego połączenia. Idąc dalej, technologia jak najbardziej będzie powszechna jak przez większośc telefonów będzie obsługiwana. ale działa bez względu z kim rozmawiasz.

 

Takie jest moje zdanie i wydedukowałem to z własnie tej strony ale mogę się mylić 😉

inne opinie ? możemy podyskutować ;D


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

VoLTE - już oficjalnie?

E to chyba tak nie działa. Jak ktoś ma słaby telefon i słaby głośnik, to nie poczuje tej jakości.
Na mnie też póki co za drogie telefony, ale za jakiś czas. Kiedyś też LTE było drogie, a obecnie ceny słuchawek są już bardzo przystępne.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 38
  • 25
  • 7

VoLTE - już oficjalnie?

@Piotrekk85 oczywiście 😉 masz razje ale chodzi mi o to, że nie będziesz słyszał róźnicy jeżeli ktoś zadzwoni do ciebie z gruchota bo skoro on w taki sposób podaje ci sygnał to nie jesteś w stanie go poprawić przez tzw "autotune" bo to nie jest możliwe 😜

ale w ramach możliwości twoja jakość się poprawia a to jak to będzie wyglądało u twojego rozmówcy zależy od jest możliwości technicznych 😉

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

VoLTE - już oficjalnie?

Na razie korzystam z HD Voice. Jeśli adresat nie ma odpowiedniej słuchawki, jest "normalne" połączenie. Nie wydaje mi się by przy VoLTE nie zrzucało połączenia na 2G lub 3G.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 38
  • 25
  • 7

VoLTE - już oficjalnie?

No i u ciebie nie będzie zmiany jeżeli adresat połączenia nie posiada odpowiedniego sprzętu. bo to TWOJE połączenie jest w HD Voice. a jego nie i to u niego powinno być słychac różnice


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

VoLTE - już oficjalnie?

Hmmm... Ciekawe... 😄

Wczoraj ktoś do mnie dzwonił, w trakcie rozmowy spojrzałem na wyświetlacz żeby sprawdzić czy wyświetla się numer rozmówcy i zobaczyłem wyświetloney u góry napis: LTE...

Czyżby mój A3 po aktualizacji sprzed tygodnia obsługiwał VoLTE?  😄

Nie chce mi się wierzyć....


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364