Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

VoLTE i WiFi Calling już na iPhonie

ROZWIĄZANE

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 330
  • 368
  • 6

VoLTE na iPhonie

Panowie, jak postępny z VoWiFi na 5s/6c?


Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

VoLTE na iPhonie

@Mun9o sugestia słuszna i przesyłam ją dalej 😉

Co do iphona 5-tki @Pathfinder przypomnę się w temacie i dam znać jak się czegoś dowiem, z racji długiego weekendu, prośba o wyrozumiałość, bo mogę chwilę czekać na info 😉


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

VoLTE i WiFi Calling na iPhonie

hej a ja mam taki problem w VoLTE i VoWiFi - 

 

- VoLTE - nie mozna wlaczyc poniewaz przy tej opcji mam cały czas ikone pracy:

IMG_0090.jpg

 

- VoWiFi - po wlaczeniu widnieje taki komunikat - ( regulamin zaakceptowany ) - ale po kliknieciu ok wraca do menu w opcja jest nieaktywana 

IMG_0089.PNG

 

jakies sugestie - iP 7 / najnowasza wersja 


Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

VoLTE i WiFi Calling na iPhonie

@Pathfinder stan na dzień dzisiejszy wygląda tak, że współpracujemy z Apple, aby udostępnili VoWiFi również i na iPhony 5s i 5c. Terminu aktualizacji jeszcze nie znamy. 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

VoLTE i WiFi Calling na iPhonie

Właśnie dostałem ustawienia operatora w wersji 28.4, co zmieniło się względem 28.3?

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

VoLTE i WiFi Calling na iPhonie

Oszz Ty, @MattiaFerrari, uprzedziłeś mnie o 8 minut 😛 Ta wersja to tylko poprawki działania, info tutaj: https://nasz.orange.pl/t5/Telefony-i-tablety/iOS-Uaktualniono-ustawienia-operatora-do-Orange-28-4/m-...

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

VoLTE i WiFi Calling na iPhonie


marjan napisał(-a):

hej a ja mam taki problem w VoLTE i VoWiFi - 

 

- VoLTE - nie mozna wlaczyc poniewaz przy tej opcji mam cały czas ikone pracy:

 

 

- VoWiFi - po wlaczeniu widnieje taki komunikat - ( regulamin zaakceptowany ) - ale po kliknieciu ok wraca do menu w opcja jest nieaktywana 

 

 

jakies sugestie - iP 7 / najnowasza wersja 


@marjan, upewnię się - wyłączałeś i włączałeś ajpona? 😆


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 330
  • 368
  • 6

VoLTE i WiFi Calling na iPhonie

@Rafał, dzięki za informacje.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

VoLTE i WiFi Calling na iPhonie

Przy okazji mam pytanie: jak blisko jest do uruchomienia wysyłki/odbioru sms i mms poprzez wifi calling w Orange? Wasza konkurencja ma to aktywne od początku! Wielki wstyd - taka podwójna wtopa: z brakiem obsługi iP5s/c oraz mms/sms.

Obserwuję, że to wszystko wśród znajomych, którym się właśnie kończą umowy przyczynia się teraz do decyzji o zmianie sieci (odchodzą do operatora na literę T).


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

VoLTE i WiFi Calling na iPhonie

@klimatychy, nie uważam, że to powód do wstydu i nie widzę sensu w licytowaniu się kto co uruchomił pierwszy oraz co u kogo lepiej działało. Jeśli z tej przyczyny ktoś chce przejść do konkurencji to droga wolna, choć i zawodowo i prywatnie bym odradzał zmianę operatora z tego powodu, jest tyle bardziej istotnych...

 

Daty uruchomienia VoWiFi na 5s/5c oraz SMS w VoLTE nie będziemy obiecywać, bo to bardzo zaawansowane rozwiązania i lepiej powiedzieć o nich, gdy będą już działać niż przepraszać jeśli będzie kilka dni opóźnienia. Mogę jedynie zdradzić, że nad oboma pracujemy, a ich uruchomienie, jeśli nie pojawią się większe przeszkody to kwestia kilku tygodni/miesięcy.