Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Strefa domowa na terenie wiejskim


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 1
  • 0

Strefa domowa na terenie wiejskim

Przebywam się obecnie na ws,i w miejscu w którym odległość do najbliższych BTS-ów to 3-6 km. Oczywiście, aby szybkość internetu była do zaakceptowania, korzystam z anteny. Zastanawiam się, czy jeżeli ustawię antenę w kierunku BTS-u znajdującego się, powiedzmy,  na północ ode mnie w odległości 3 km i wyznaczę strefę domową, a następnie rozmyślę się i skieruję antenę na BTS znajdujący się na południe, ode mnie w odległości 4 km, bo na przykład jest on mniej obciążony, dalej będę w strefie domowej? Pytam, bo gdy sprawdziłem na mapie gdzie jest moja obecna moja strefa domowa, wyznaczona w dużym mieście, pokazuje mi na mapie nie mój blok, tylko najbliższy BTS.

7 ODPOW. 7
Anonim

Nie dotyczy

Strefa domowa na terenie wiejskim

@AndChylPoczytaj jak działa strefa domowa ile kosztuje w inny miejscu https://www.orange.pl/omnibook/wyznaczanie-domowej-strefy-internetu#


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Strefa domowa na terenie wiejskim

Lokalizacja tylko na podstawie nadajników nie jest za dokładna, a antena doda jeszcze większe przekłamanie. Także ciężko odpowiedzieć, czy będziesz wtedy w strefie. Możesz się skontaktować, najlepiej przez czat: http://orange.pl/kontakt Wtedy możesz podać koordynaty i Doradca wpisze do systemu. Będzie większe prawdopodobieństwo, że przy zmianie ustawień anteny, dalej będziesz w strefie.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 1
  • 0

Strefa domowa na terenie wiejskim

Czy jeżeli strefę domową będę zmieniać poprzez stronę Orange otwartą w przeglądarce na tablecie wyposażonym w GPS, lokalizacja będzie dokładniejsza?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Strefa domowa na terenie wiejskim

W systemie Orange są wpisywane współrzędne geograficzne. Ustal je w kilku urządzeniach jak masz. A potem sprawdź współrzędne w kilku serwisach mapowych. Zwykle możesz korzystać z jednej stacji bazowej. Zmiana strefy jest płatna. Sugerowałbym ustalić raz i protestować miesiąc. Jeśli są problemy, zgłoś to na bok - w wyjątkowych sytuacjach mających poparcie w bilingu od zaplecza możesz być podpięty do dwóch stacji bazowych.
Anonim

Nie dotyczy

Strefa domowa na terenie wiejskim

Jak dla mnie to dziwne jest działanie tej usługi Strefa domowa jak są problem z jednym BTS a następny jest dalej od nas 1km to już trzeba płacić za podłączenie się do innego BTS.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Strefa domowa na terenie wiejskim

Praw fizyki się nie przeskoczy.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 1
  • 0

Strefa domowa na terenie wiejskim

Podobnie jak praw fizyki nie przeskoczy się praw rynku. Zawsze można poszukać dostawcy, u którego Internet nie ma takich niedzisiejszych ograniczeń, jak limit, lejek, niezdefiniowana do końca strefa domowa , z zmianę której trzeba dodatkowo płacić, gdzie nie trzeba czekać do nocy, aby ściągnąć coś większego, albo korzystać bez obaw z Showmaxa czy Netfixa i drżeć o to, że gdy zagości się młodzież , zużyją w tydzień cały limit. Ktoś może powiedzieć coś za coś, jest taka oferta, ale z ograniczeniami prędkości. W moim przypadku są one na podobnym poziomie, jakie osiągam bez takich ograniczeń. Dlatego niecierpliwie czekam grudnia gdy kończy ni się umowa i jeżeli do tego czasu nic w Orange się nie zmieni, będę musiał, po wielu latach pożegnać się z tym dostawcą.