Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Sprawdzenie nadajnika


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 3
  • 0

Sprawdzenie nadajnika

Niedaleko mojego domu został postawiony nadajnik (lokalizacja GPS: 49,995278,19,462500). W btsearch pokazuje, że będzie na nim uruchomione 5G. Jest jakaś opcja/możliwość żeby zweryfikować to?
Telefon mam w innej sieci, kupiłem starter z Orange ale nie łączy się po 5G.
Słaby/średni zasięg mam z obecnej sieci i planuję przeniesienie numeru do Orange, ale chciałbym się upewnić czy będzie/lub planowane jest w najbliższym czasie uruchomienie z tego nadajnika 5G?

________________
* Przeniesione z działu Szukam oferty – moderator Kinga

8 ODPOW. 8
Anonim

Nie dotyczy

Sprawdzenie nadajnika

@kamil__g  jeśli nadajnik pod 5G, to trochę zejdzie, bo decyzji jeszcze nie ma i przetargu, więc nawet jak będzie gotowy to go nie uruchomią 😉


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Sprawdzenie nadajnika

@kamil__g  poproś kogoś, kto ma telefon i usługę 5G na testy. Na papierze  to tylko wygląda w statystykach ładnie, ale ze względu na to, że to jest jes,cze proteza 5G, warto porobić testy prędkości i zasięgu 

Co z tego, że ja mam znaczek 5G na tefonie, jak speedtesty takie jak na 4G

Anonim

Nie dotyczy

Sprawdzenie nadajnika

@agat13  ja to na jednej sim wyłączyłem 5G, bo tygodniowe użytkowanie było koszmarem, net szedł jak bym miał LTE, ja mam LTE+ i agregacja pasm mi normalnie działa, wyłączyli 5G i telefon zaraz dostał kopa w internecie po LTE 😉


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Sprawdzenie nadajnika

@Anonim  przeciez wiesz  dlaczego...Skoro proteza musi mieć swoje pasmo to które  się musi z 5G podzielić?

Anonim

Nie dotyczy

Sprawdzenie nadajnika

@agat13  ano wiem jak te protezy działają i nawet się nie podniecam już 5G obecnie, bo to namiastka jest, poczekam jak decyzje będą i licencje na 5G w kraju 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Sprawdzenie nadajnika

@kamil__g polecam sprawdzić na stronie:

http://beta.btsearch.pl/ 

Chociaż będzie pogląd o nadajnikach w Twojej lokalizacji.

Najlepiej przeprowadzić testy zasięgu i działania nadajnika, operatora. Kup starter Orange i sprawdźcie sobie jak działa sieć i czy odpowiada Tobie. Na starterze za 5 zł masz 6 GB na 14 dni i 5 zł na 30 dni. W sam raz na testy.

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Sprawdzenie nadajnika

A pytanie podstawowe: czy obecnie 5G na prepaidzie jest dostępne we wszystkich pakietach? Nie trzeba włączyć jakiegoś nolimit?
Anonim

Nie dotyczy

Sprawdzenie nadajnika

https://nasz.orange.pl/t5/Oferty-polecane-przez/Do-30-06-2022-5G-pass-w-ofercie-na-kart%C4%99/td-p/2...

Bez limitu pakiet też mam w prepad Orange i usługa działa, pewnie zadziała jak ktoś ma aktywny tylko pakiet GB 😉

Tak w temacie jeszcze...

Jest mapka zasięgu 5G Orange @kamil__g  https://www.orange.pl/view/mapazasiegu?mapId=5g