Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Doprowadzenie światłowodu


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 3
  • 0

Doprowadzenie światłowodu

Witam, od pół roku w mojej miejscowości (Adamów pow. łukowski) założono światłowodu niestety z niewiadomego mi powodu założono go wszędzie tylko nie w centrum gdzie jest albo internet max 20mb/s albo LTE i tu moje pytanie czy jest możliwość podłączenia się do sieci, czytałem, że jeżeli punkt jest do 100m to jest szansa by Orange się tym zajęło, jak to wyglada i gdzie się z tym zapytaniem czy jest taka możliwość kierować?

0B9BE856-7357-452D-B3B1-246300520E99.png

________________
* Przeniesione z działu Internet domowy oraz wstawiono grafikę dodaną jako załącznik – moderator Kinga

4 ODPOW. 4
Anonim

Nie dotyczy

Doprowadzenie światłowodu

Dopytaj o możliwość podłączenia światłowodu w Salon Orange czy Listownie na adres:

Orange Polska S.A.

ul. Jagiellońska 34, 96-100 Skierniewice


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12916
  • 53075
  • 611

Doprowadzenie światłowodu

@Invigio12 Z tego, co wyczytałem w internetach to ulica Kościelna realizowana jest z projektu unijnego POPC3. Jeśli chcesz zasięgnąć informacji to musisz pisać i zgłaszać popyt na stronach projektu.

Tu masz pełną informację 

(1) POPC – pytania i odpowiedzi - Nasz Orange

W przypadku POPC musisz nawiązać kontakt z Zespołem CPPC i zaproponować dorejonizowanie w ramach projektu, bądź ujęcie w kolejnej jego odsłonie ze względu na białą plamę w zasięgu której się znajdujesz. 

Oczywiście zawsze warto napisać do Skierniewic zaznaczając chęć założenia usługi FTTH (tak na przyszłość), aby operator wiedział, że należy Twój adres wziąć pod uwagę w czasie projektowania rozwoju sieci w Twoim rejonie.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2506
  • 9002
  • 45

Doprowadzenie światłowodu

@Invigio12. Odległość niestety nie ma żadnego znaczenia. Podejdz do najbliższego salonu i popytaj.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12916
  • 53075
  • 611